Toto určite nečakal. Sima Martausová prekvapila svojho manžela

29. 09 2021 12:00 | markiza.sk, tlačová správa
Sima Magušinová
Sima Magušinová Foto: Šimon Kľačko

Prišlo to po tom, ako sa zosobášili.

Piesne Simy Martausovej, ktorá už vystupuje pod menom Sima Magušinová, sú autentické a osobné, ale novinka Liptovské srdce je predsa len o trošku viac. Talentovaná speváčka a skladateľka ju prvýkrát zaspievala mnaželovi po tom, ako mali svadbu. Videoklip sa natáčal v okolí Dolného Liptova a Sima sa v ňom predstavila v tradičnom liptovskom kroji.

Nevyšla zatiaľ na žiadnom nosiči a neverejnú premiéru má za sebou. Pieseň Liptovské srdce zložila Sima ako prekvapenie pre manžela. Úprimný text rozveselí aj chytí za srdce a chytľavá melódia vás roztancuje.

„Rozhodla som sa ju nahrať a hrávať aj na koncertoch, aby nielen môj manžel, ale aj ľudia vedeli, ako ho mám rada. V klipe mám oblečený vzácny liptovský kroj, ktorý mi požičala kamarátka a použili sme aj pár mojich súkromných záberov z mobilu. Zábery kvetov, ktore vije moja kamarátka Pivonka, sú symbolom malých krásnych neobyčajných vecí, ktoré v živote zažívame a ktorým dávame mysel práce láskou,“ prezradila Sima Magušinová.


Mix aj master mal pod palcom Randy Gnepa a klip je už tradične z producentskej dielne Moovi. O pozitívnu náladu skladby sa pričenila aj Simina kapela v zložení Maťko Zajko (gitara), Miško Selep (kontrabas), Danko Špiner (klavír) a Igor „Ajdži“ Sabo (bicie a perkusie).

Simona Magušinová
Foto: Šimon Kľačko