• Šoubiz
  • Svadba a potom dieťa, alebo to bude naopak? Farmári prehovorili

Svadba a potom dieťa, alebo to bude naopak? Farmári prehovorili

Svadba a potom dieťa, alebo to bude naopak? Farmári prehovorili

Božka a Reza majú novinky.

Príchod na Slovensko, Farma, Božka, nová pieseň...  Možno aj tak by sa dal niekoľkými slovami opísať doterajší život Rezu Giviliho. Účinkovanie na farmárskom statku mu zmenilo život. Našiel si lásku svojho života - Božku Candrákovú, získal množstvo fanúšikov a najnovšie prekvapil novým songom. A tu nekončí. Chystá aj niečo nové.

Reza si svojim novým počinom splnil túžbu: "Bol to môj sen spievať perzským jazykom, podobne ako Arash." Prečo sa tak rozhodol? Tvrdí, že na Slovensku už takmer každý spieva, ale on k nám priniesol niečo, čo tu ešte nebolo. Temperamentnú rytmickú muziku, ktorej ale  nerozumieme. Všetko však vykompenzoval v klipe, na ktorom si dal poriadne záležať. Je totiž plný krásnych žien. Čo na to jeho dlhoročná priateľka Božka, a aké sú ich plány do budúcnosti prezradia vo videu.


Matthias Settele: „Toto vám zaručí úspech v Markíze! “ Generálny riaditeľ televízie Markíza prijal pozvanie do relácie Tvárou v tvár.

„Ježišmária!“ skríkol legendárny spevák pri predstave Čírovej s fúzmi. „Prajem jej, aby jej nenarástli fúzy," zabáva sa Pavol Hammel.

Chcete dostať muža svojich snov? Buďte ako Juliana! Pozná zaručený trik, ako uloviť muža


Najnovšie videá