• Šoubiz
  • Po šokujúcej výpovedi Britney Spears padol verdikt: Súd rozhodol

Po šokujúcej výpovedi Britney Spears padol verdikt: Súd rozhodol

Po šokujúcej výpovedi Britney Spears padol verdikt: Súd rozhodol

Speváčka prežíva pod opatrovníctvom svojho otca peklo.

Americká speváčka Britney Spears požiadala minulý týždeň v stredu kalifornský súd, aby ju oslobodil od opatrovníctva jej otca, ktorý má už 13 rokov kontrolu nad jej životom i financiami. Speváčka šokovala výpoveďou v ktorej prehovorila o pekle, ktoré počas vyše desiatich rokov zažívala. „Chcem, aby sa toto opatrovníctvo skončilo,“ povedala speváčka počas svojho dlhého a emocionálneho príhovoru pred súdom v meste Los Angeles.

TIP: Šokujúca výpoveď Britney na súde: Zákaz mať deti, depresie a vyhrážky!

„Celému svetu som povedala, že som okej, je to lož. Nie som šťastná a nemôžem spať. Mám depresie. Plačem každý deň. Je mojím želaním a snom, aby sa toto všetko skončilo. Chcem späť svoj život,“ povedala na súdnom pojednávaní. Podľa vyjadrení speváčky jej mal tím okolo jej otca zakázať vybrať si vnútromaternicové teliesko aby nemohla mať deti a keď neplnila ich príkazy, dávali jej lieky.

Po jej emotívnej výpovedi sudca už vyniesol rozsudok. Speváčkinu žiadosť o zbavenie opatrovníctva jej otca a správcu jej majetku zamietol. Momentálne sú na rade jej právnici, ktorý plánujú zorganizovať petíciu na jej oslobodenie. Právny zástupca speváčky navrhoval, aby otca Britney nahradila tretia strana - spoločnosť Bessemer Trust - no aj toto bolo zo strany sudcu zamietnuté. Bude potrebné predložiť dokumenty, aby mohla táto spoločnosť prevziať úlohu speváčkinho otca.

Právny tím Britney už v novembri minulého roka žiadal o jej oslobodenie, no bez pozitívneho výsledku.

TIP: Sestra Britney Spears prehovorila: Prečo ju nikdy nepodporila na verejnosti?

ŠOKUJÚCI DOKUMENT OSLOBOĎTE BRITNEY SPEARS SI NENECHAJTE UJSŤ NA VOYO!

Najnovšie videá