• Šoubiz
  • Seher z Dvoch tvárí Istanbulu: Tretia svadba pred 50-kou, rakovina a vražda prvého manžela

Seher z Dvoch tvárí Istanbulu: Tretia svadba pred 50-kou, rakovina a vražda prvého manžela

Seher z Dvoch tvárí Istanbulu: Tretia svadba pred 50-kou, rakovina a vražda prvého manžela

Život obľúbenej herečky by nevymyslel ani ten najlepší scenárista.

Život tureckej herečky Deniz Uğur, ktorá ktorá vdýchla život obetavej matke Seher v úspešnom tureckom seriáli Dve tváre Istanbulu na obrazovkách televízie Doma, je aj v realite ako z telenovely. V súkromí si totiž, rovnako ako jej seriálová postava, musela prejsť neľahkými životnými skúškami.
 
V roku 2012 v dôsledku chemoterapie, ktorú podstupovala pre rakovinu prsníka, prišla o vlasy. V súčasnosti je však 49-ročná Deniz opäť zdravá a veľmi šťastná s tretím manželom Erdinçom Gülenerom, za ktorého sa vydala v júni tohto roka. Zblížili sa počas nakrúcania seriálu Bir Deli Sevda (Jedna šialená láska) v roku 2017.

FOTO:  Instagram D.U.

Na lásku herečka však doteraz až také šťastie nemala. Prvé manželstvo s novinárom Şirzatom Bilallarom, za ktorého sa vydala ako 19-ročná, sa skončilo rozvodom, to druhé, s hereckým kolegom İsmailom Hakkım Sunatom, otcom jej prvorodeného, dnes už 22-ročného syna Engina, ktorý sa narodil s Aspergerovým syndrómom, ukončila jeho predčasná smrť v roku 2004 (zastrelil ho v afekte jeho sused, ktorého vraj zobudila príliš hlasná hudba, ktorú bohém İsmail počúval). Nevyšiel jej ani vzťah s novinárom Rehom Muhtarom, ktorému v roku 2009 porodila dvojičky Poyraza a Minu – o zverenie detí do starostlivosti sa s bývalým partnerom dokonca musela súdiť. Zdá sa, že až teraz konečne našla toho pravého.

Sledujte seriál Dve tváre Istanbulu od pondelka do štvrtka večer o 20.30 h na Doma alebo v predstihu na VOYO.


Galéria

Najnovšie videá