Plačkovú zadržali pri drogovej razii: Kričala, nech ju začnú sledovať

Plačkovú zadržali pri drogovej razii: Kričala, nech ju začnú sledovať
Zdroj: TV Markíza

Kukláči zasahovali na viacerých miestach na Slovensku.

NAKA v pondelok (27. 9.) od skorých ranných hodín zasahovala na viacerých miestach na Slovensku. Podľa našich infomácií elitní policajti pri razii zadržali aj influencerku a podnikateľku Zuzanu Strausz Plačkovú (na snímke a videu v klobúku) a jej manžela Reného Strauzsa. Údajne majú byť súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami.

Pozrite si, ako Zuzanu Plačkovú predvádzajú na domovú prehliadku jej rozostavaného sídla v Miloslavove:


Rozsiahla policajná akcia sa začala o piatej hodine ráno. Kukláči zasahovali u Plačkovej v byte v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Prehľadávali aj jej luxusné auto. Pozrite si to vo videu, ako aj reakciu Plačkovej.


V putách, ktoré si bývalá reality hviezda ukrývala, ju spolu s jej manželom priviezli aj do ich rozostaveného domu v Miloslavove. Opäť bola nahodená v drahom oblečení, tentoraz si však tvár schovávala pod klobúkom. Influencerka sa zábermi z interiéru chválila na internete a vyhlasovala, že ide o jej vysnívaný dom snov, ktorý bude dýchať luxusom. Plačkovej prvé slová po zadržaní boli, že sa vyjadrí na svojom instagramovom profile.

POZRITE SI AJ: ZUZANA PLAČKOVÁ: KTO VLASTNE JE A PREČO JE TAKÁ ÚSPEŠNÁ?

Zadržali 15 osôb

Hlavu údajnej zločineckej skupiny zadržali muži zákona v Hlohovci. V putách skončil bývalý reprezentant v džude, ktorý už bol za drogy stíhaný.

„Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od skorých ranných hodín na viacerých miestach vo viacerých krajoch, v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas protidrogovej akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov, zadržali 15 osôb,“ uviedla NAKA na Facebooku. Dodávajú, že viac informácií prezradia po vykonaní potrebných procesných úkonov.

POZRITE SI AJ: ČO SA TERAZ BUDE DIAŤ S PLAČKOVOU? TU SÚ MOŽNÉ SCENÁRE

Medzi zadržanými je podľa našich infomácií aj známy podnikateľ z Hlohovca Miroslav Farkaš, ktorý je len mesiac na slobode. Vo väzbe strávil vyše 20 mesiacov za podvody s nehnuteľnosťami.

Zadržaní sú podozriví z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny.

SLEDUJTE TELEVÍZNE NOVINY O 19.00 HOD. NA MARKÍZE.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá