Zúfalé kroky Amber Heard! Čo sa dozvedela verejnosť, je silná káva

Zúfalé kroky Amber Heard! Čo sa dozvedela verejnosť, je silná káva
Zdroj: Profimedia.sk

Teraz robí rýchle manévre, aby o sebe zmenila verejnú mienku.

Tri týždne máme za sebou. Súdny spor medzi Johnnym Deppom a jeho bývalou manželkou Amber Heard pokračuje. Od 11. apríla, kedy sa začal súd vo Virgínii, sa verejnosť dozvedela naozaj veľa bizarných a nechutných detailov, ktoré potvrdzujú, že manželstvo dvoch hereckých hviezd bolo viac než toxické a obaja sa majú za čo hanbiť.

Zúfalé manévre od Amber

Amber začala robiť rýchle kroky, aby zachránila svoju reputáciu, ktorá je teraz na bode mrazu. Podľa DailyMail vyhodila svoj PR tím, pretože je frustrovaná zo zlých článkov a titulkov, ktoré o nej vychádzajú. Herečku zastupovala spoločnosť Precision Strategies, no teraz prešla pod Shane Communications so sídlom v Los Angeles.

Podľa britského denníka tak urobila zrejme preto, že nový PR tím jej tento, pre ňu dôležitý týždeň pomôže vytvoriť viac pozitívnych článkov a výstupov, keďže sa očakáva, že bude vypovedať a porozpráva ich príbeh z jej uhľa pohľadu. „Nemá rada zlé titulky,“ vyjadril sa zdroj pre NY Post. Iný zdroj dodal, že je frustrovaná z toho, že jej príbeh nie je vyrozprávaný efektívne.

FOTO:  Profimedia.sk

Falošná filantropka?

Proces by mal trvať ešte tri týždne a verejnosť sa o Amber dozvedela veľa znepokojivých informácií. Podlomila sa tiež dôvera v jej filantropiu, keďže sa tvrdí, že z rozvodového vyrovnania nedarovala 3,5 milióna dolárov na charitu, ako to verejne sľúbila. Zjavne venovala len sumu 1,3 milióna a z toho istá čiastka údajne pochádzala od bývalého kamaráta, miliardára Elona Muska.

Podľa Terenca Doughertyho, prevádzkového riaditeľa neziskovej organizácie Americkej únie občianskych slobôd (ACLU), pochádzalo 500-tisíc dolárov z fondu Vanguard napojeného na Muska. Príspevky od Amber „vyschli“ v roku 2019, pretože podľa Doughertyho mala údajne herečka finančné ťažkosti.

Petícia

Proti Amber dokonca vznikla aj petícia, ktorá chce docieliť, aby ju odstránili z filmu Aquaman 2. Táto petícia vznikla ešte v roku 2020 a iniciovala ju umelkyňa Jeana Larson. Jej cieľom je dosiahnuť tri milióny podpisov. Ak sa to podarí, bude to jedna z petícií s najväčším počtov podpisov na webe. Teraz má 2,6 milióna podpisov.

FOTO:  Profimedia.sk

Tri týždne bizarných, nechutných detailov

Súd bude pokračovať ešte tri týždne a verejnosť sa obáva, čo všetko sa ešte o bývalých manželoch môže dozvedieť. Johnny Depp, ktorý zažaloval Amber Heard za ohováranie a žiada od nej 50 miliónov dolárov, po tom, čo v roku 2018 zverejnila v The Washington Post článok, v ktorom sa označila za verejnú osobu, ktorá zažila domáce násilie, opísal niekoľko hádok a konfliktov, z ktorých mal vyjsť on ako obeť domáceho násila.

Podľa jeho slov ho bývalá manželka nie raz napadla aj fyzicky. Deppov osobný strážca vypovedal minulý týždeň a podrobne popísal, aké rany mal herec na tvári a údajne ich mal utrpieť pri konfrontácii s Amber.

Na obe strany padajú nechutné obvinenia a Depp dokonca porozprával aj o tom, ako sa Amber v návale agresie vyprázdňovala do ich postele. Doterajšie svedectvá obsahovali aj fotografie výkalov, odrezaného prsta Johnnyho Deppa, videá výbušných hádok či záchvatov hnevu a diskusiu o penise hollywoodskej hviezdy.

Amber stále tvrdí, že to ona bola obeťou fyzického násilia aj sexuálneho zneužitia napríklad fľašou od alkoholu a od Johnnyho žiada 100 miliónov dolárov.

Zdieľať

Najnovšie videá