Uniklo video s nahnevaným princom Williamom. Takto ste ho ešte nevideli

Uniklo video s nahnevaným princom Williamom. Takto ste ho ešte nevideli

Paparazzovia Williama nahnevali, palác na narušenie súkromia okamžite zareagoval.

Na svet sa až teraz dostalo video z januára minulého roka, na ktorom je princ William na výlete v spoločnosti manželky a detí. Bicyklovanie blízko ich domova v Sandringhame sa však zmenilo na nepríjemný zážitok, keď si princ všimol, že jeho rodinu niekto fotí.

Vyvolalo to v ňom silnú reakciu, keďže je na tieto veci právom citlivý. Britskí bulvárni fotografi kedysi prenasledovali jeho mamu ako štvanú zver a teraz cudzí človek bez upozornenia striehol na jeho rodinu. Princ dal jasne najavo svoje rozhorčenie, pričom si ho fotograf nakrútil na video.

„Ako sa opovažujete takto správať pred našimi deťmi? Špehovať nás a striehnuť, keď sú tu naše deti?“ rozhorčil sa princ. Fotograf sa však bránil a tvrdil, že keďže sa všetci bicyklovali na verejnej ceste, neurobil nič zlé. „Boli sme sa bicyklovať s deťmi a vy ste prešli popri našom dome,“ obhajoval sa.

Kensingtonský palác sa k tomu vyjadril ako k vážnemu narušeniu súkromia rodiny a video sa zo sociálnych sietí snažili odstrániť. Vy však časť z neho môžete vidieť tu:

Zdroj: YouTube/Sunrise

TIP: Kráľovná prvýkrát od osláv na verejnosti. Tento detail si všimli všetci

Najnovšie videá