Prehovoril odčítavač z pier: Toto si medzi sebou vymenili bratia Harry a William

Prehovoril odčítavač z pier: Toto si medzi sebou vymenili bratia Harry a William
Zdroj: Profimedia.sk

Expertom neujde naozaj nič.

V pondelok (19. septembra) bol smutný deň nielen pre britskú kráľovskú rodinu, ale pre celý svet, ktorý sa lúčil so svojou najdlhšie vládnucou panovníčkou, kráľovnou Alžbetou II. Na tróne bola neuveriteľných 70 rokov a dožila sa úctyhodných 96 rokov.

Štátny pohreb kráľovnej si nenechali ujsť státisíce nadšencov z celého sveta, ktorí sa zišli v britskej metropole, a živý prenos sledovali ďalšie milióny ľudí. Nielen posledná rozlúčka s panovníčkou, ale aj v minulosti svadby Harryho a Meghan či Williama a Kate boli pod drobnohľadom širokej verejnosti vďaka množstvu informácií, fotkám či videozáberom. 

Mnohých tiež zaujíma, čo si v takýchto chvíľach hovoria medzi sebou členovia rodiny. I keď by súkromné rozhovory mali ostať v súkromí, profesionálni odčítavači pier majú po takýchto udalostiach nemálo práce.

Expert Jacqui Press odhalil, čo si stihli bratia, princovia Harry a William, vymeniť predtým, ako sa usadili v Kaplnke sv. Juraja na hrade Windsor, a to približne o 16.20 h miestneho času, píše Daily Mail.

Princ William podľa jeho slov nechal svojho brata a jeho manželku Meghan sadnúť si do lavice ako prvých. Keďže William stál pri vstupe do prvej lavice, Harry sa ho opýtal: „Máme prejsť prví?“

William sa pozrel na brata a prikývol, predtým, ako svojej manželke, princeznej z Walesu, povedal: „Nechajme ich ísť prvých“. Kate odpovedala „OK“. Meghan a Harry šli ako prví, následne sa usadila princezná Charlotte, princezná z Walesu Kate, princ George a nakoniec princ William.

FOTO:  Profimedia.sk

Rozlúčku s Alžbetou II. si môžete pozrieť vo videu nižšie:

FOTO:  Markíza
Zdieľať

Najnovšie videá