Herečku (30) napadol bezdomovec, zistili jej nádor na mozgu a zrazilo ju auto

Herečku (30) napadol bezdomovec, zistili jej nádor na mozgu a zrazilo ju auto
Zdroj: Instagram/allimclaren

Tiež dostala zápal pľúc a mala zlomené obe nohy. Čo je s ňou dnes?

Len 30-ročná pôvodom austrálska herečka a influencerka Alli McLaren prežíva veľmi náročné obdobie. Dokonca by sa dala označiť za najväčšiu smoliarku, prinajmenšom spomedzi známych hercov určite.

Všetko sa začalo v Los Angeles, keď ju počas cesty za prácou bezdôvodne napadol bezdomovec. Vrazil jej do tváre počas toho, ako telefonovala. Silou nárazu sa telefón rozbil a ona mala zlomenú sánku. Lekári jej však povedali, že je v poriadku, a tak niekoľko týždňov trpela bolesťami.

TIP: Video Bardyho ženy vzbudilo rozruch. Reaguje v ňom na Adamove milostné scény

Keď však Alli začali vypadávať zuby a potvrdila sa zlomená čeľusť, musela podstúpiť operáciu. Zákrok však oslabil jej imunitu a dostala zápal pľúc. Počas choroby však od slabosti odpadla a silno si udrela hlavu. Neskôr sa u nej objavovali stále častejšie záchvaty, zmeny nálad či bezdôvodné zvracanie. Doktori následne zistili, že herečka má nádor na mozgu. Operatívne ho odstránili a ona začala liečbu.

Jej obrovská smola sa však ešte neskončila. Počas jednej z ciest na chemoterapiu ju totiž zrazilo auto, ktoré nezastalo na stopke. Výsledkom boli obe zlomené nohy.

Ako Alli vyzerala kedysi a dnes? A prečo nie je bezdomovcovi vďačná za záchranu života? To sa dozviete na druhej strane.

Zdieľať

Najnovšie videá