• Šoubiz
  • Rihanna to potvrdila. Nielen druhé dieťa je na ceste!

Rihanna to potvrdila. Nielen druhé dieťa je na ceste!

Rihanna to potvrdila. Nielen druhé dieťa je na ceste!

Fanúšikovia môžu začať oslavovať.

Barbadoská speváčka a podnikateľka, ktorá v pondelok (20. februára) oslávi 35. narodeniny, má hneď niekoľko dôvodov na oslavu. Po siedmich rokoch sa vrátila na pódiá veľkolepým speváckym a tanečným vystúpením na Halftime Show 57. ročníka Super Bowlu, ktorým zároveň potvrdila, že je druhýkrát tehotná.

Deväťnásobná držiteľka cien Grammy zdobí marcovú titulnú stranu britskej verzie magazínu Vogue spolu so svojím partnerom, raperom A$AP Rockym, a synom, ktorého meno dosiaľ verejnosť nepozná. Narodil sa v máji minulého roku.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa badgalriri (@badgalriri)

Keďže téma vystúpenia počas polčasu finále futbalových majstrovstiev stále rezonuje, v siahodlhom interview s Gilesom Hattersleyom nevynechala, okrem iného, ani túto tému. Ako povedala, stále nedokáže uveriť tomu, že na túto ponuku kývla. „Čo si to, dočerta, myslím? No takúto výzvu prijmeš, lebo vieš, čo tvoje telo práve dokázalo. Vieš, čo znamená ‚Nič nie je nemožné,‘“ povedala. V čase, keď ponuku vystúpiť na Super Bowle prijala, ešte nemala ani tušenia, že bude opäť tehotná. „Bolo to niečo ako mimotelový zážitok,“ povedala o dni, keď oznámila, že vystúpi na Halftime Show. „Nebola som na stagei sedem rokov. Sedem rokov! Z nuly na Super Bowl? Je to šialené,“ priznala.

​V rozhovore potešila svojich fanúšikov, keď povedala, že to urobila práve pre nich. „Robím to pre ľudí, ktorí milujú moju hudbu, ktorí ma podporovali a ktorí ma v mojej kariére dostali na toto miesto. A ktorým chýbam ako hudobníčka. Som to ja späť na pódiu (šialenom pódiu), no skutočne to robím pre svojich fanúšikov,“ povedala v rozhovore.

​Jej posledný štúdiový album, Anti, vyšiel v roku 2016. Sama speváčka ho nazvala najbrilantnejším albumom, aký vydala. „Vtedy som si to neuvedomila. No je to ten najcelistvejší album, aký som urobila,“ uznala.

​A čo nová tvorba? Nahrávať totiž nikdy neprestala, no počúvať nevydanú skladbu prirovnala k oblečeniu, ktoré kedysi nosila. „Hovorím si: ‚Ou! To nie, Tie si už nikdy neoblečiem.“ Urobí Rihanna svojim verným fanúšikom radosť a dočkajú sa nového albumu? „Chcem, aby to bolo tento rok. Úprimne, bolo by smiešne, keby to nebolo tento rok. No chcem, aby to bola zábava. Chcem tvoriť hudbu a točiť videoklipy. Tie jej inak chýbajú takmer viac ako samotná hudba. „K vizuálom však potrebujem tú správnu hudbu. Nemôžem nakrútiť video tak, že budem rozprávať,“ zasmiala sa. Fanúšikom tak ostáva veriť, že sa deviateho albumu dočkajú naozaj tento rok.

V rozhovore s Gilesom Hattersleyom detailne porozprávala o materstve, synovi a období po pôrode. Všetky detaily z interview pre magazín Vogue si prečítajte v článku:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa British Vogue (@britishvogue)

Najnovšie videá