• Šoubiz
  • Rihanna ukázala syna: Roztopíte sa, aký je nádherný

Rihanna ukázala syna: Roztopíte sa, aký je nádherný

Rihanna ukázala syna: Roztopíte sa, aký je nádherný

Speváčka opísala, aký mala pôrod a naozaj vás prekvapí jej prístup k materstvu.

Britský magazín Vogue zverejnil veľký rozhovor s Rihannou (35), ktorý doplnili o prekrásne fotky jej rodiny. Veľkým prekvapením pre všetkých je, že speváčka „dovolila“ nafotiť aj jej deväťmesačného syna, ktorého meno však doteraz neprezradila.

Počas pózovania s partnerom A$AP Rockym (34) a ich dieťaťom v polovici decembra v Malibu ani len netušila, že je druhýkrát tehotná. „Aké bláznivé, obe moje deti boli na týchto fotkách a mama o tom nemala ani poňatia,“ napísala k jednému zo záberov na Instagrame.

Rihanna odhalila svetu druhé tehotenstvo počas vystúpenia na Super Bowl Halftime Show. Keď prijala ponuku vystúpiť, tak absolútne netušila, že bude opäť pod srdcom nosiť dieťa. V tom čase vlastne riešila všetko to, čo riešia iné čerstvé matky. Nedostatok spánku, nedostatok vhodného oblečenia a strach o dieťa.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa badgalriri (@badgalriri)

Zabudla na život pred materstvom

V rozhovore, ktorý robila o štvrtej hodine ráno, okrem iného poodhalila, aké je to pre ňu byť matkou. Nad touto životnou úlohou sa doslova rozplýva a podľa jej slov si uvedomuje, akú zodpovednosť má vychovávať afroamerické dieťa v dnešnom svete. Je to obrovská zodpovednosť a je to veľmi náročné.

Vychováva ho však s partnerom, ktorý je pre ňu najlepším priateľom a sú na rovnakej vlne. Obdobie pred materstvom si už ani nepamätá, lebo príchodom syna na svet sa jej úplne zmenil život. Prvé mesiace po pôrode boli ako na horskej dráhe. A aj keď je rodičovstvo pre partnerov veľkou skúškou, tak môže povedať, že sú si s Rockym ešte bližší a chceli by mať viac detí. Čo sa už plní.

Pôrod bol podľa speváčky krásny a cítila sa požehnaná, ale stále nemôže uveriť tomu, že sa v podstate z jedného človeka stali dvaja. Vošli do nemocnice ako pár a odišli ako trojčlenná rodina.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa British Vogue (@britishvogue)

Prvé dni po pôrode

Prvé dni jej materstva boli šialené a vôbec nespala. Boli len oni traja, nemali žiadnu pomoc. A to je pre matky, ktoré si prečítali tento veľký rozhovor, určite sympatické, že aj takáto veľká hviezda, ktorá je miliardárkou, rieši presne tie isté veci ako hocijaká iná mama, ktorej od prvého dňa „nestepuje“ za chrbtom opatrovateľka.

Bola naozaj rada, keď si našla čas na sprchu. Aj to si malého zo začiatku brala v kočíku do kúpeľne a utierala zahmlené sklo, aby sa na neho pozerala, či je v poriadku. Prvé týždne boli v Kalifornii spolu doma všetci traja. Rocky však potom musel odletieť na turné do Európy a ona sa so synom neskôr k nemu pridala.

Aj keď Rihanna počas tehotenstva absolútne zmenila tehotenskú módu, po pôrode bola na tom opäť ako všetky ostatné matky. Nenosila nič iné len mikiny s kapucňou a tepláky a po týždňoch nevedela, čo si obliecť. Všetko jej bolo buď príliš malé, alebo veľké a len musela čakať, pretože nechcela nakupovať zbytočné oblečenie, ktoré by potom vlastne už nenosila.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa British Vogue (@britishvogue)

A uprostred týchto materských bežných starostí sa jej ozvali z NFL. Sedem rokov nebola na javisku, sedem! A išla z nuly na 100 – na Super Bowl. Po pôrode však cítila, že nič nie je nemožné a urobila to len pre fanúšikov.

Hovorí, že spojenie jej syna s Rockym je neuveriteľné a len čaká, kedy dostane priestor aj ona. Pohlavie dieťaťa vedeli už pred pôrodom. Chcel to vedieť najmä raper, pretože naozaj chcel chlapca. Veľmi ho chcel. Rihanna s „nadsázkou“ povedala, že „prosila Pána, aby dovolil tomuto mužovi získať to, po čom tak veľmi túži“.  

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa British Vogue (@britishvogue)

Nový album?

Materstvo naozaj zmenilo celý jej svet aj pohľad na život, pohľad na iné matky a otcov, ku ktorým má obrovskú úctu. Zmení to aj jej spevácku kariéru? V rozhovore otvorene povedala, či tento rok vydá nový album alebo nie. Odpoveď sa dozviete v ďalšom článku.

Najnovšie videá