• Šoubiz
  • Megan Fox ukázala odvážny účes: Všetci si mysleli, že je to parochňa

Megan Fox ukázala odvážny účes: Všetci si mysleli, že je to parochňa

Megan Fox ukázala odvážny účes: Všetci si mysleli, že je to parochňa

Na takúto extravagantnú zmenu by si trúfol málokto.

Dlhé vlasy Megan Fox sú minulosťou. Účesové zmeny si vyžadujú dávku odvahy a atraktívna kráska opäť potvrdila, že vie šokovať. Najnovšie sa na verejnosti objavila s novým účesom a je to jedna z najvýraznejších premien, akou za poslednú dobu prešla. Fanúšikovia hviezdy dokonca tipovali, že ide len o parochňu. Jej kaderník všetko uviedol na pravú mieru.

Prvú veľkú premenu ukázala už tento rok v marci, keď si havraniu hrivu prefarbila na medený odtieň a ubrala z dĺžky len pár centimetrov.

Aj teraz ostala verná ohnivým podtónom a rozhodla sa pre elektrizujúci odtieň červenej. Ďalší prekvapivý krok bol aj výrazne skrátenie dĺžky vlasov a nechala si ostrihať populárny „bob“. O veľkú premenu sa jej postaral celebritný kaderník Dimitris Giannetos, ktorý sa stará o vlasy viacerým známym kráskam šoubiznisu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dimitris Giannetos (@dimitrishair)

Sýty odtieň červenej nádherne vynikol pri sivom outfite, v ktorom sa ukázala tesne po ostrihaní. Práve žiarivá farba a ultrakrátky zostrih boli dôvodom, prečo si jej fanúšikovia mysleli, že ide len o parochňu. Slová kaderníka však zneli jasne: „Veľká zmena vlasov pre Megan! Francúzsky bob a červený zamatový odtieň vyzerá mimoriadne dobre!“.

A s tým sa nedá nesúhlasiť. Nechajme sa prekvapiť, čo si Megan vymyslí nabudúce.

Megan Fox
Megan Fox stavila na výraznú červenú.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Galéria

Najnovšie videá