• Šoubiz
  • Toto urobil Rytmus prvýkrát za svoju kariéru: Fanúšikovia šaleli, skoro spadla aréna

Toto urobil Rytmus prvýkrát za svoju kariéru: Fanúšikovia šaleli, skoro spadla aréna

Ak ste čakali veľkolepú šou, tak ste sa nemýlili.

Zážitok, ktorý budú ešte dlho strebávať. Kontrafaktu sa podarilo vypredať pražskú O2 arenu a my sme s kamerou boli pri tom. Okrem samotného koncertu sa nám podarilo zachytiť aj čerstvé emócie chalanov rovno po veľkolepej šou.

Rytmus nám v rozhovore prezradil, aké mal pocity, keď sa ocitol niekoľko metrov nad pódiom na visutej ploche, čo urobil vôbec prvýkrát v histórii svojej kariéry. Okrem toho sa vyjadril aj na adresu mladých raperov, ktorí ho považujú za vzor. 

Sledujte rozhovor.

Galéria

​Prípravy najväčšieho koncertu Kontrafaktu

Len pódium, na ktorom sme ich mohli vidieť, stálo viac ako 700-tisíc eur. O architektúru sa postaral dizajnér Martin Hruška, ktorý má na konte aj šou svetoznámych interpretov. Ten potvrdil, že väčšie pódium na česko-slovenskej pôde ešte nestaval. V O2 arene tak nechýbala ani LED obrazovka s veľkosťou osemposchodového paneláka či obrovské predmety, ktoré sa fanúšikom presúvali nad hlavou. Jedným z nich bol aj veľký mesiac a pôsobilo to naozaj efektne. 

Na šou pracovali ľudia z piatich krajín. Na tom, že koncert nabral svetové rozmery, sa rozhodne podieľali aj promotéri Tomáš Snášel, David Snášel a Jiří Pikrt z Mafia Records.

Kto si nestihol kúpiť lístok na koncert v Prahe, nemusí smútiť. Šou Kontrafaktu si môžete vychutnať už 9. 2. 2024 v Bratislave v TIPOS Aréne - Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Lístky sú dostupné v sieti Ticketportal.

Galéria

Najnovšie videá