• Šoubiz
  • Rytmus exkluzívne: Nový album o pár týždňov, v O2 arene vystúpi aj sám!

Rytmus exkluzívne: Nový album o pár týždňov, v O2 arene vystúpi aj sám!

Raper prezradil aj to, kedy by sa fanúšikovia mohli dočkať jeho koncertu.

Galéria

​Presne pred mesiacom (23. septembra) odohrala skupina Kontrafakt veľkolepý koncert v O2 arene, po troch týždňoch sa Rytmusovi, Egovi a Anysovi podarilo vypredať aj ten v Bratislave. Slovenským fanúšikom predstavia jedinečnú hudobnú šou 9. februára 2024 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. 

Rytmus s odstupom času zhodnotil koncert v Prahe a vyjadril sa aj k vypredanému bratislavskému koncertu. Pre markiza.sk raper potvrdil, že jeho nový sólový album, ktorý mal pôvodne vyjsť koncom októbra, posúva o pár týždňov, a prezradil, že sa plánuje do O2 areny vrátiť, no tentoraz sám! „Keď som sa nad tým zamyslel, urobiť sólovú O2 arenu, tak by to podľa mňa bolo ešte väčšie,“ povedal na akcii Barber Battle 2023 v sobotu.

Galéria

​Keď sme sa ho opýtali, kedy ho možno očakávať, povedal, že niekedy budúci rok. „Vyzerá to tak, že by to malo byť v septembri. Nemám ešte podpísanú zmluvu, ale je to dosť pravdepodobné,“ povedal pre markiza.sk.

Ako Rytmus dodal, je to aj logické. „Po siedmich rokoch vydávam album, nechcem teraz povedať, že oprašujem svoju sólovú kariéru, ale zaslúži si to niečo veľké. Sledujte rozhovor, koncert v Bratislave nemusí byť pre Kontrafakt posledný.

Galéria

Najnovšie videá