• Šoubiz
  • Kate po škandalóznom odhalení: Ukázala, kto je tu princezná

Kate po škandalóznom odhalení: Ukázala, kto je tu princezná

Kate po škandalóznom odhalení: Ukázala, kto je tu princezná

Novinári mali veľa otázok, reakcia kráľovského páru však bola jednoznačná.

Princ a princezná z Walesu spolu s princeznou Victoriou a princom Danielom prijali vo štvrtok večer pozvanie do Royal Albert Hall na Royal Variety Performance. Po turbulentnom týždni, kedy kráľovská rodina čelí škandalóznym obvineniam, verejnosť čakala, aká bude reakcia prítomných ľudí, keď do sály vošli princ William s Kate.

Manželský pár však okamžite zožal obrovský aplauz a nebolo na nich vôbec badať známky trápenia či rozrušenia, práve naopak, boli potešení, že môžu pozdraviť davy ľudí.

Galéria

​Keď vystupovali z auta, reportéri na nich vykrikovali otázky súvisiace s novou kontroverznou knihou Omida Scobieho Endgame. Ako je vidieť na videu, manželský pár, ako vždy, nereagoval a udržal si nestrannú tvár. Členovia kráľovskej rodiny sa nikdy ku klebetám ani iným medializovaným informáciám nevyjadrujú, aj keď by verejnosť v tejto veci naozaj chcela počuť ich stanovisko. Buckinghamský palác vraj však zvažuje nejaké kroky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Simon Perry (@sperrypeoplemag)

Hneď ako sa kniha Endgame dostala na pulty holandských kníhkupectiev, museli ju stiahnuť. Do holandského prekladu sa totiž údajne nedopatrením dostali mená členov kráľovskej rodiny, ktorí vraj komentovali farbu pleti Archieho.

Napriek všetkým klebetám, princezná z Walesu bola viac než očarujúca. Oblečené mala priliehavé šaty od Safiyaa s výstrihom zdobeným krištáľmi. Vlasy mala upravené pre ňu netypickým spôsobom a veľmi jej to svedčalo.  

Najnovšie videá