• Šoubiz
  • James Blunt v exkluzívnom rozhovore: Prezradil nám detaily o koncerte na Slovensku

James Blunt v exkluzívnom rozhovore: Prezradil nám detaily o koncerte na Slovensku

Úspešný spevák sa opäť vráti na Slovensko. Čo si pripravil pre fanúšikov?

Na hudobnej scéne pôsobí už takmer dve desaťročia a po niekoľkých rokoch ho opäť čaká veľkolepé koncertné turné s názvom The Who We Used To Be Tour. Predstaví nové skladby z najnovšieho albumu s rovnakým názvom, ale nebudú chýbať ani jeho najväčšie hity ako You're Beautiful, Wisemen či Goodbye My Lover.

James Blunt
James Blunt vystúpi v Bratislave v marci 2024.  |  FOTO:  Profimedia.sk

V exkluzívnom rozhovore pre markiza.sk James Blunt prezradil aj zopár detailov, na čo sa môžu jeho fanúšikovia tešiť. Tiež sme zisťovali aj pár zaujímavostí zo spevákovho súkromia. Odhalil nám, kto je jeho najväčší fanúšik, ako sa z vojaka britskej armády stala svetová hviezda a aj to, ako vtipne bojuje s nenávisťou na sociálnych sieťach. Všetky odpovede aj ďalšie zaujímavosti zo života Jamesa Blunta si pozrite v rozhovore vo videu.

James Blunt vystúpi v Bratislave 6. marca 2024
James Blunt vystúpi v Bratislave 6. marca 2024

V rámci turné vystúpi James Blunt aj v Bratislave. Koncert sa uskutoční 6. marca 2024 v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj a keďže predvianočný čas je čas zázrakov, ale aj vzájomnej pomoci, jedno euro z každej predanej vstupenky poputuje na pomoc deťom prostredníctvom Nadácie Markíza.

​Pomôžte riešiť problémy detskej duše

Deň s Nadáciou Markíza môžete podporiť aj vy, a to hneď niekoľkými spôsobmi:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár

CHCEM POMÔCŤ

Ďakujeme, že spolu s nami pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Najnovšie videá