• Šoubiz
  • VIDEO: Toto je zlodej, ktorý okradol Rytmusa a Jasminu o 80 000 eur v šperkoch

VIDEO: Toto je zlodej, ktorý okradol Rytmusa a Jasminu o 80 000 eur v šperkoch

Raper ponúka za odhalenie páchateľa štedrú odmenu.

Za bieleho dňa sa neznámy páchateľ vkradol do rodinného domu v Malinove, v ktorom žije Rytmus so svojou manželkou Jasminou Alagič a malým synom. Údajného zlodeja zachytili kamery.

„Pamätám si, že v ten deň sme prišli okolo šiestej domov a okolo polnoci prídeme do spálne a manželka iba hovorí: ‚Kde mám hodinky?‘. Zrazu len pozerám a hovorím, že niekto nás vykradol, volaj políciu,“ opisuje situáciu hudobník.

Najcennejšie šperky ostali v trezore

Z rodinného domu zlodej odniesol šperky a kufor, ktorý vidno aj na videu z bezpečnostnej kamery. Najcennejšie šperky mal Rytmus zamknuté v trezore. Toho sa zlodej nedotkol.

„Sú tam manželkine rolexky, nejaké náramky. Mne zobral tie najmenšie veci alebo najmenej hodnotné. Je to približne 80-tisíc eur,“ dodáva Rytmus.

Medzi nimi je aj retiazka, ktorú fanúšikovia môžu poznať aj z hitu Rytmusovho tretieho sólového albumu.

Neznámy muž sa dostal páru priamo do spálne. Dom bol zamknutý. Alarm však dvojica nezapla. Ku krádeži sa vyjadrili aj na sociálnej sieti.

„Berieme to ako lekciu a tú lekciu cez nás posúvame aj vám. Ak náhodou idete von čo i len so psíkom na päť minút počas bieleho dňa, tak, prosím vás, alarmujte a zapnite všetky systémy, ktoré doma máte,“ radí Jasmina.

„Zo strany vyšetrovateľa Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave je v tejto súvislosti vedené trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovania domovej slobody v jednočinnom súbehu s trestným činom krádeže,“ uviedla hovorkyňa krajských bratislavských policajtov Jana Šimunková.

Raper sľubuje štedrú odmenu

No a zatiaľ čo polícia rozbehla oficiálne vyšetrovanie, tak svoje vlastné súkromné začal aj Rytmus.

„Kto mi dá nejakú informáciu k tomu, aby sme mohli dolapiť toho zlodeja, tak sa mu pekne odmením. Veľmi pekne,“ odkázal Rytmus.

Konkrétnu sumu raper nešpecifikoval.

Najnovšie videá