• Šoubiz
  • Toto trhá srdce! Kamarátka Barbary Haščákovej prehovorila o jej posledných dňoch

Toto trhá srdce! Kamarátka Barbary Haščákovej prehovorila o jej posledných dňoch

Po viac ako mesiaci od šokujúcej správy o úmrtí Barbary Haščákovej vychádzajú na povrch nové informácie o tom, čo sa malo diať pred jej smrťou. Obľúbená speváčka, ktorá odišla za láskou a kariérou do Ameriky, sa pár dní pred smrťou spojila cez videohovor s kamarátkou Denisou. Jej vyjadrenie priniesol denník Nový Čas

Podľa Denisiných slov chcela Barbara tento svet opustiť. „Už nechcela žiť a pobrala rôzne lieky a zapila to celou fľašou. Neúčinkovalo to hneď, ešte cca 17 minút sme boli na videu, ešte mi zaspievala tú rozlúčkovú pesničku, ešte mi poslala fotku, ale potom spadla na zem a už tam aj ostala,“ opísala. 

Denisa na ňu kričala, ale speváčka jej neodpovedala. Tvrdí, že odvtedy sa neozvala. Podľa všetkého upadla do kómy. Barbara Haščáková ležala v kóme päť dní v nemocnici, kým odišla navždy. 

Informácie z nemocnice Memorial Hospital v meste Sarasota, kde speváčka žila, však tvrdili, že osudnou sa jej stala náhla cievna mozgová príhoda. 

Rodina a blízki sa s Barbarou rozlúčili 28. novembra na miestnej rímskokatolíckej fare. Jej ostatky majú byť prenesené v urne na Slovensko a pochovaná má byť v rodných Košiciach.

Posledné vystúpenie Barbary sa uskutočnilo v relácii Chart Show:

Najnovšie videá