• Šoubiz
  • Herečka Petra Vajdová je opäť hospitalizovaná na psychiatrickej klinike. Čo sa stalo?

Herečka Petra Vajdová je opäť hospitalizovaná na psychiatrickej klinike. Čo sa stalo?

Herečka Petra Vajdová je opäť hospitalizovaná na psychiatrickej klinike. Čo sa stalo?

Mimoriadne talentovaná umelkyňa opäť prežíva náročné obdobie.

Vynikajúca slovenská herečka Petra Vajdová opäť zvádza boj s duševnými problémami. Po tom, čo sa v minulosti liečila zo závislosti od alkoholu v susednej Českej Republike a svoj boj vyhrala, sa tentoraz opäť ocitla v psychiatrickej liečebni. 

„Petra je hospitalizovaná v Psychiatrickej nemocnici Philippa Pinela v Pezinku. Včera (pondelok 5. februára, pozn. red.) prišla a liečiť sa bude na psychosomatickom oddelení,“ prezradil zdroj z herečkinho okolia pre Nový Čas.

Podľa ich informácií herečka opäť prežíva temnejšie obdobie a do rúk odborníkov sa rozhodla zveriť dobrovoľne. V minulosti to vyzeralo, že umelkyňa sa zo všetkých problémov dostala a užíva sa radostný život mamičky a manželky. Po okamihoch šťastia však prišiel rozvod s manželom Martinom, ktorého spoznala na psychiatrickej klinike v Česku a na výchovu ich malého synčeka Martinka tak zostala sama, čo jej rozhodne na pohode nepridalo.

Petra Vajdová je však úspešnou a mimoriadne obsadzovanou herečkou, ktorú tak budú musieť predovšetkým v divadle nahradiť jej kolegyne. 

Galéria

​Pripomeňte si Petru Vajdovú, keď účinkovala v Let's Dance.

Najnovšie videá