• Šoubiz
  • Tipos Aréna ožila. Na koncert Kontrafaktu nezabudne žiadny fanúšik

Tipos Aréna ožila. Na koncert Kontrafaktu nezabudne žiadny fanúšik

Hip-hopová legenda Kontrafakt v piatok 9. februára vystúpila v bratislavskej Tipos Aréne a fanúšikovia sú nadšení z nezabudnuteľného zážitku, ktorý im skupina poskytla. Večer bol naplnený energiou a emóciami, keď trio Ego, Rytmus a Anys rozozvučali štadión svojimi najväčšími hitmi. 

Obrovská scéna v Nepelovej aréne poskytla ideálny priestor pre impozantné vizuálne efekty a zvukové zážitky, na ktoré budú fanúšikovia ešte dlho spomínať. 

Galéria

​Producenti z Mafia Records a Tvoj Tatko Records, ktorí stáli za organizáciou koncertu, sa tešia z úspechu akcie. „Bola to pre nás veľká výzva, ale vďaka skvelej práci celého tímu a podpory partnerov sme mohli fanúšikom priniesť nezabudnuteľný zážitok. Sme vďační za ich podporu a tešíme sa na ďalšie projekty, ktoré aktuálne pripravujeme,“ uviedol jeden z producentov Jiří Pikrt, CEO Mafia Records. 

Koncert Kontrafaktu v Nepelovej aréne potvrdil, že skupina je stále silným elementom na hudobnej scéne a má veľký vplyv na fanúšikov po celom Slovensku. Celá scéna bratislavskej šou bola nevídaných rozmerov vrátane veľkej LED steny, zemegule vznášajúcej sa nad publikom, veľkého množstva pyrotechniky a skvelej svetelnej šou. 

​„Na sociálnych sieťach sme sledovali fotky ľudí, ktorí sa vydali na cestu z rôznych kútov Slovenska len kvôli tomuto koncertu a sme veľmi potešení, že sme mohli fanúšikom poskytnúť nezabudnuteľný zážitok. Radi by sme preto vyjadrili úprimné poďakovanie skupine Kontrafakt, všetkým účinkujúcim, nášmu tímu, partnerom a predovšetkým vám, drahým fanúšikom, ktorí ste dorazili do Nepelovej arény,“ povedal jeden z producentov Mafia Records Tomáš Snášel. 

Legendárne trio sľubuje pokračovanie tohto úspešného projektu a fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie koncerty plné energie. 

Kontrafakt, kultová hip-hopová skupina založená v roku 2001 na Slovensku, má za sebou stovky odohratých koncertov po celom svete a na konte má päť albumov. Po niekoľko ročnej koncertnej prestávke sa títo legendárne trojica v minulom roku vrátila a predviedla jednu z najväčších hudobných šou v dejinách pražskej O2 areny. 

Najnovšie videá