• Šoubiz
  • Kontrafakt spôsobil ošiaľ: Hlavný organizátor odhalil, ako sa pracovalo s Rytmusom či Egom

Kontrafakt spôsobil ošiaľ: Hlavný organizátor odhalil, ako sa pracovalo s Rytmusom či Egom

Koncert Kontrafaktu v Bratislave patril medzi hlavné udalosti uplynulých dní.

Hip-hopová legenda Kontrafakt v piatok 9. februára vystúpila v bratislavskej Tipos Aréne a fanúšikovia sú nadšení z nezabudnuteľného zážitku, ktorý im skupina poskytla. Večer bol naplnený energiou a emóciami, keď trio Ego, Rytmus a Anys rozozvučali štadión svojimi najväčšími hitmi. 

Koncert Kontrafaktu v Nepelovej aréne potvrdil, že skupina je stále silným elementom na hudobnej scéne a má veľký vplyv na fanúšikov po celom Slovensku. Celá scéna bratislavskej šou bola nevídaných rozmerov vrátane veľkej LED steny, zemegule vznášajúcej sa nad publikom, veľkého množstva pyrotechniky a skvelej svetelnej šou. 

Galéria

„Na sociálnych sieťach sme sledovali fotky ľudí, ktorí sa vydali na cestu z rôznych kútov Slovenska len kvôli tomuto koncertu a sme veľmi potešení, že sme mohli fanúšikom poskytnúť nezabudnuteľný zážitok. Radi by sme preto vyjadrili úprimné poďakovanie skupine Kontrafakt, všetkým účinkujúcim, nášmu tímu, partnerom a predovšetkým vám, drahým fanúšikom, ktorí ste dorazili do Nepelovej arény,“ povedal jeden z producentov Mafia Records Tomáš Snášel. 

Práve Tomáš Snášel nám v rozhovore prezradil viac aj o tom, ako sa spolupracuje s Rytmusom, Egom a Anysom. Budú tieto veľkolepé koncerty Kontrafaktu pokračovať aj v budúcnosti? Odpovedal samotný organizátor.

Najnovšie videá