• Šoubiz
  • Usher spravil z Halftime Show módnu prehliadku: Predviedol jedinečné kúsky

Usher spravil z Halftime Show módnu prehliadku: Predviedol jedinečné kúsky

Bol stredobodom pozornosti na pódiu.

Ikonický spevák nie je v móde žiadnym nováčikom a svoj charakteristický štýl priniesol aj v noci z nedele na pondelok na Super Bowl 2024 v Las Vegas. A jeho kreácie vás rozhodne prinútia povedať „Yeah!“.

Na úvod vystúpenia zvolil krémový outfit od módneho domu Dolce & Gabbana, ktorému dominovalo niekoľko vrstiev. Vrchnú časť tvoril výrazný kabát, pod ktorým mal skrátené sako s brošňou. Obe vrstvy si postupne vyzliekol, aby odhalil trblietavý top.

Po chvíli si však Usher vyzliekol aj ten a odhalil svoje vypracované telo. Súčasťou outfitu bol aj 9-karátový diamantový prívesok od Jacquie Aiche s jeho iniciálkami a tiež trblietavé rukavice, z ktorých si neskôr nechal len jednu a vzdal tak hold Michaelovi Jacksonovi.

Usher
Usher vystriedal niekoľko outfitov.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Na pódiu sa k Usherovi neskôr pripojila Alicia Keys, ktorá mala na sebe červený korzetový kostým posiaty Swarovského krištálmi tiež od talianskeho módneho domu Dolce & Gabbana.

Po odspievaní mixu hitov nasledovala spevákova rýchla premena outfitu, na ktorú mal iba 40 sekúnd.

Usher
Usher s Aliciou Keys.  |  FOTO:  Profimedia.sk

A práve tento časový rozsah robil starosti dizajnérom trblietavého outfitu. Spevákov tím oslovil kreatívneho riaditeľa Off-White Iba Kamaru, aby vytvoril doslova majstrovské dielo. Kostým si vyžiadal aj drobnú zmenu, keďže na celkové prezlečenie mal Usher počas šou len 40 sekúnd a iba výmena trička trvala 35 sekúnd. Museli ho preto na rýchlo prešiť, doslova rozstrihnúť na polovicu a pridať zips.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa DEBONAIR AFRIK (@debonairafrik)

Kostým v motorkárskom štýle, ktorý sa tiež skladal z niekoľkých vrstiev, bol naozaj majstrovským dielom hodným Las Vegas. Zdobilo ho takmer 400-tisíc trblietavých krištálov, ktoré v žiari reflektorov vytvorili neopakovateľný efekt.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Off-White™ (@off____white)

A nebol by to Usher, keby nepridal jedinečné kúsky. Na pódium vyšiel v korčuliach, ktoré sám dizajnoval. A zároveň v ten večer spustil aj ich predaj v spolupráci so značkou Flipper’s, ktorá predáva ručne vyrobené korčule navrhnuté Usherom za 1 400 dolárov.

Usher
Usher na pódiu v kolieskových korčuliach.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Korčule neskôr vymenil za metalické tenisky, na ktorých výrobe sa tiež podieľal v spolupráci so značkou Jordan.

Pozrite si všetky zábery z Halftime Show na Super Bowle v našej fotogalérii.

Galéria

Najnovšie videá