• Šoubiz
  • Móda z udeľovania SAG Awards: Margot Robbie opäť ako Barbie

Móda z udeľovania SAG Awards: Margot Robbie opäť ako Barbie

Pozrite si, kto zažiaril na červenom koberci.

Najväčšie hviezdy Hollywoodu sa v sobotu večer v Los Angeles prešli po červenom koberci na 30. ročníku udeľovania cien Screen Actors Guild Awards. Túto sezónu je každý zoznam hostí bohatý na zvučné mená a výnimkou nebol ani tento večer. Pre nás to znamená, že si môžeme vychutnať ďalšiu dávku návrhárskych kreácií v podaní celebrít. 

Margot Robbie

Herečka ostala verná svojej filmovej úlohe Barbie a zvolila pomerne netradičný outfit na slávnostný večer. Drvivá väčšina prítomných dám siahla po dlhých róbach a krátke šaty sú na červenom koberci pomerne ojedinelé.

V podaní Margot Robbie to však funguje. Jej stylista Andrew Mukamal vybral model z kolekcie Schiaparelli Haute Couture jeseň/zima 2020. Dominovali mu „malé čierne“ šaty, ktoré zdobila výrazná ružová kreácia. Tá herečke obopínala pás aj plece a prechádzala do dramatickej vlečky. Punc elegancie dodali aj diamantové šperky Lorraine Schwartz v miliónovej hodnote. Len na mieru vyrobený náramok okolo členka mal váhu 30 karátov.

Margot Robbie
Margot Robbie v outfite od Schiaparelli Haute Couture.  |  FOTO:  TASR/AP

Ali Wong

Toto boli asi najzaujímavejšie šaty večera. Ocenená herečka získala sošku za svoj výkon v seriáli Beef a s humorom jej vlastným okomentovala aj svoju róbu. Zažiarila v kreácii od módnej návrhárky Iris Van Herpen, ktorá bola doslova umeleckým dielom.

Obopínajúce puzdrové šaty zdobili výrazné aplikácie, ktoré siahali do priestoru a pri chôdzi vytvárali jedinečný pohyb. Herečka dokonca prezradila portálu E! News, že kvôli veľkosti róby ju na slávnostný večer museli priviezť dodávkou. „Dokázali ste to, keď potrebujete dodávku,“ dodala s úsmevom.

Ali Wong
Ali Wong v kreácii Iris Van Herpen Haute Couture.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Pozrite si ďalšie módne kreácie z červeného koberca SAG Awards v našej fotogalérii.

Galéria

Najnovšie videá