• Šoubiz
  • Palác už musel vydať vyhlásenie: Špekulácie o zdravotnom stave Kate sa stupňujú

Palác už musel vydať vyhlásenie: Špekulácie o zdravotnom stave Kate sa stupňujú

Po operácii bolo dlho ticho a ľudia si myslia, že kráľovská rodina niečo tají.

Kensingtonský palác vydal nové vyhlásenie o zdravotnom stave princeznej z Walesu, ktorá stále zostáva doma po operácii brucha a k pracovným povinnostiam sa vráti až po Veľkej noci. Keďže sa špekulácie o jej zdraví na internete stupňujú, hovorca už musel upokojiť obavy fanúšikov, ktorí myslia, že im niečo taja.

„Kensingtonský palác v januári objasnil časový harmonogram zotavenia princeznej a my by sme zverejnili iba významné aktualizácie,“ vyhlásili z paláca s tým, harmonogram platí a že Kate sa darí naozaj dobre a platí, že sa plánuje vrátiť ku kráľovským povinnostiam po Veľkej noci.

Galéria

​Vyjadrenie prišlo v čase, kedy kráľovskí komentátori upozornili rodinu, aby bola otvorenejšia v komunikácii, pretože mlčaním podporujú tvorbu špekulácií, ktoré nemusia byť naozaj ničím podložené. Keď príde ten čas a princezná sa opäť objaví na verejnosti, bude na ňu vynaložený veľký tlak. Všetci ju budú pozorovať, ako vyzerá, ako sa hýbe a správa a bude to záťaž na jej psychiku. S tým rodina určite počíta, a preto potrebuje dostatok času na celkové uzdravenie.

Princ William prilial olej do ohňa, keď sa nečakane neobjavil na spomienkovej slávnosti na počesť jeho krstného otca, gréckeho kráľa Konštantína a uviedol osobné dôvody. Všetci si tak okamžite mysleli, že sa jeho manželke zhoršil zdravotný stav.

Najnovšie videá