• Šoubiz
  • Zmlátil ju, dva dni nato boli ruka v ruke na premiére: Smutný pohľad na Diddyho ex

Zmlátil ju, dva dni nato boli ruka v ruke na premiére: Smutný pohľad na Diddyho ex

Síce sa usmieva, na nohách má viditeľné modriny.

Spravodajská služba CNN uplynulý víkend zverejnila zábery z bezpečnostnej kamery z dnes už bývalého hotela InterContinental v Century City v Los Angeles z dňa 5. marca 2016, ktoré zachytávajú rapera Seana „Diddyho“ Combsa, ako fyzicky napáda svoju vtedajšiu priateľku Cassie Ventura. Dnes už 54-ročný americký raper a producent na nich uteká po chodbe za dnes 37-ročnou speváčkou a herečkou. Po tom, čo ju dobehne na odchode z hotelovej izby, ju pred výťahom zhodí na zem a začne do nej kopať. Následne ju chce ťahať za mikinu po zemi späť do hotelovej izby. 

Získané kamerové záznamy sa zhodujú s opisom násilného incidentu zo žaloby, ktorú Cassie podala na slávneho rapera. CNN overila miesto z kamier cez verejne dostupné fotografie z interiéru bývalého hotela. 

Viac informácií k incidentu sa dočítate v predošlom článku: 

​Cassie, ktorá sa s Diddym na neverejnom vyrovnaní, sa odmietla vyjadriť k videu, ktoré získala CNN. Speváčkin právny zástupca Douglas H. Wigdor však uviedol, že „video len potvrdilo znepokojujúce správanie pána Combsa. Slovami sa nedá vyjadriť odvaha a statočnosť, ktorú pani Ventura preukázala, keď sa prihlásila, aby to zverejnila.“

A hoci minulý rok, kedy sa spor medzi dvojicou urovnal, Diddyho právny zástupca vtedy uviedol, že to neznamená, že by tým Diddy priznal vinu. Raper sa rozhodol ospravedlniť sa za útok na vtedajšiu partnerku. Viac v nasledujúcom článku:

Sociálnymi sieťami sa po spomínaných kamerových záznamoch pochopiteľne šírili fotografie, ktoré vznikli po incidente, a to konkrétne iba dva dni po bitke. Cassie mala totižto premiéru filmu The Perfect Match, na ktorú prišla ruka v ruke s Diddym. Na modriny, ktoré mala na nohách, upozornil konkrétne Page Six.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Page Six (@pagesix)

Galéria

​Upozorňujeme, že nasledujúce video zachytávajúce útok nie je vhodné pre deti a citlivé povahy.

Žaloby a obvinenia z každej strany

Autor hitov ako I'll Be Missing You, Coming Home, Bad Boy For Life či Come to Me, Sean Diddy Combs, čelí od novembra minulého roka viacerým žalobám, ktoré ho vinia z rôznych sexuálnych priestupkov a iných nezákonných činností. Obvinenia poprel a prípady sú naďalej aktívne.

Podľa vysokopostaveného predstaviteľa federálnych orgánov činných v trestnom konaní úrady v marci prehľadali jeho nehnuteľnosti v Kalifornii a na Floride v rámci federálneho vyšetrovania, ktoré viedol tím ministerstva pre vnútornú bezpečnosť zaoberajúci sa trestnými činmi obchodovania s ľuďmi. Podľa druhého zdroja z orgánov činných v trestnom konaní, ktorý je oboznámený s prehliadkami, vyšetrovanie vychádza z mnohých rovnakých obvinení zo sexuálneho násilia, ktoré boli uvedené v občianskoprávnych žalobách.

Aaron Dyer, právny zástupca Combsa, vydal v tom čase vyhlásenie, v ktorom označil prehliadky za „hrubé zneužitie sily na vojenskej úrovni“.

„Toto bezprecedentné prepadnutie - spojené s pokročilou, koordinovanou prítomnosťou médií - vedie k predčasnému odsúdeniu pána Combsa a nie je ničím iným ako honom na čarodejnice založeným na nepodložených obvineniach vznesených v občianskoprávnych žalobách,“ povedal. „Pri žiadnom z týchto obvinení nebola zistená trestnoprávna ani občianskoprávna zodpovednosť. Pán Combs je nevinný a bude naďalej každý deň bojovať za očistenie svojho mena,“ dodal Dyer.

Najnovšie videá