• Šoubiz
  • Škandál s násilným raperom Diddym, ktorý bil svoju priateľku. Speváčka prvýkrát prehovorila

Škandál s násilným raperom Diddym, ktorý bil svoju priateľku. Speváčka prvýkrát prehovorila

Casandra „Cassie“ Ventura prvýkrát prehovorila po tom, ako televízia CNN zverejnila zábery z bezpečnostnej kamery z bývalého hotela Intercontinental, na ktorých je zachytený jej vtedajší priateľ, raper Sean Diddy Combs, ako ju bije. Incident sa odohral v marci v roku 2016. 

Vo štvrtok 23. mája 37-ročná Ventura zverejnila na Instagrame vyhlásenie, v ktorom sa poďakovala „za všetku lásku a podporu od rodiny, priateľov, neznámych ľudí a tých, ktorých ešte nestretla“. Ďalej vysvetlila, že „príval lásky vytvoril pre jej mladšie ja miesto, kde sa teraz môže usadiť a cítiť sa bezpečne“.

„Ale toto je len začiatok,“ povedala. „Domáce násilie je TEN problém. Zlomilo ma na niekoho, o kom som si nikdy nemyslela, že sa ním stanem. Vďaka tvrdej práci som dnes lepšia, ale vždy sa budem zotavovať z minulosti. Táto cesta uzdravovania sa nikdy nekončí, ale táto podpora pre mňa znamená všetko,“ povedala tiež.

​Ventura prvýkrát vzniesla obvinenia voči Diddymu v novembri minulého roka, v ktorých tvrdí, že ju hudobný magnát počas desiatich rokov zneužíval a sexuálne obchodoval. Dvojica sa vyrovnala mimosúdne. 

„Po rokoch mlčania a temnoty som konečne pripravená povedať svoj príbeh a prehovoriť v mene svojom i v prospech ostatných žien, ktoré čelia násiliu a zneužívaniu vo svojich vzťahoch,“ uviedla vo vyhlásení. „S blížiacim sa koncom platnosti newyorského zákona o dospelých preživších bolo jasné, že toto je príležitosť prehovoriť o traume, ktorú som zažila a z ktorej sa budem zotavovať do konca života,“ dodala.

Päťdesiatštyriročný Combs spočiatku obvinenia poprel, jeho právny zástupca ich označil za „urážlivé a poburujúce“.

Dňa 6. decembra sa raper vyjadril k tvrdeniam Cassie. „UŽ TOHO BOLO DOSŤ. Posledných pár týždňov som mlčky sedel a sledoval, ako sa ľudia snažia zavraždiť môj charakter, zničiť moju povesť a môj odkaz,“ napísal vo vyhlásení, ktoré získal magazín PEOPLE. „Jednotlivci, ktorí chcú rýchlo získať peniaze, proti mne vzniesli odporné obvinenia,“ povedal.

Po videu raper otočil

Diddy názor zmenil po tom, čo CNN 17. mája zverejnila video z bezpečnostných kamier, na ktorom Cassie kope, ťahá ju po zemi a hádže po nej veci, keď sa údajne pokúša opustiť hotelovú izbu, kým on spí.

„Je také ťažké premýšľať o najtemnejších časoch vo svojom živote,“ uviedol Combs vo vyhlásení prostredníctvom videa na Instagrame. „Niekedy to človek musí urobiť. Bol som v pr... Chcem povedať, že som padol na úplné dno, ale nehľadám žiadne výhovorky. Moje správanie na tom videu je neospravedlniteľné. Preberám plnú zodpovednosť za svoje činy v tom videu,“ uviedol a príspevok popísal: „Je mi to naozaj ľúto.“

Najnovšie videá