• Šoubiz
  • Moment, ktorý dojal svet: Odborníčka vysvetlila, čo sa udialo medzi Kate a Williamom

Moment, ktorý dojal svet: Odborníčka vysvetlila, čo sa udialo medzi Kate a Williamom

Pre zrakmi tisícok ľudí sa im stretli pohľady a každý to zbadal.

Odborník na reč tela odhalil skutočnú povahu vzťahu princa a princeznej z Walesu po tom, čo celý svet videl ich romantický moment na balkóne Buckinghamského paláca počas sobotných osláv narodenín kráľa Karola III.

Kate sa prvýkrát po diagnostikovaní rakoviny objavila na verejnosti. Večer pred Trooping the Colour zverejnila na Instagrame úprimný prejav o tom, že jej liečba stále plynie, robí dobré pokroky, a tak, ako iní ľudia, ktorí absolvujú chemoterapiu, má horšie a lepšie dni.

Princeznú sledoval v sobotu celý svet a aj keď možno niekto váhal, ako sa bude cítiť, vyzerala veľmi šťastne a spokojne. K tomu mala krásnu vizáž ako vždy.

Galéria

​Špecialistka na komunikáciu Judi James hovorí, že špeciálny okamih, ktorý nastal na balkóne, poskytol dojemný pohľad na ich úprimnú radosť z toho, že sa opäť zjednotili na svetovej scéne. Pre portál MailOnline povedala:

„Najdojímavejší moment prišiel od Williama a Kate, keď sa ich pohľady konečne stretli. Williamove oči, svaly okolo jeho pier ukázali vnútornú hrdosť a možnú úľavu, keď vedľa neho stála jeho krásna žena, zatiaľ čo Kate, ktorá sa v tomto štádiu viditeľne uvoľnila, mu vrátila široký, jamkovitý a veľmi láskavý úsmev.“

Najnovšie videá