Veľké prekvapenie! Meghan a Harry sa opäť presťahovali

27. 03 2020 11:30 | zv
Meghan a Harry
Meghan a Harry Foto: Profimedia.sk

Meghan musí byť šťastím bez seba!

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu opustili kanadský ostrov Vancouver a opäť sa presťahovali! Ak by ste si však mysleli, že dvojica si to so svojím útekom z Veľkej Británie rozmyslela a namierila si to späť za kráľovskou rodinou, k Harrymu domov, tak by ste sa mýlili. Manželia sa totiž presunuli do Los Angeles, takže sa presťahovali k Meghan domov.

Podľa magazínu People, ktorý o ich prekvapivom kroku informoval ako prvý, budú manželia s 10-mesačným synom Archiem bývať v odľahlej časti LA, kde sa budú izolovať v časoch šíriaceho nového koronavírusu. Meghan sa vrátila do svojho rodiska, kde má mamu Doriu Ragland, ktorá je jej veľkou oporou.

Návrat do LA, návrat do Hollywoodu

Vojvodkyňa sa neteší len z návratu do LA, ale aj z návratu do Hollywoodu. Kanál Disney + potvrdil, že Meghan prepožičala svoj hlas do ich nového dokumentárneho filmu Elephant. Manželka princa Harryho načítala komentár do prírodopisnej snímky o putovaní slonov. Kanál okrem Meghan oslovil aj Natalie Portman, ktorá obohatila svojím hlasom dokument o delfínoch.

Ako sa po megxite bude rozvíjať hereckí kariéra vojvodkyne, ukáže čas, no ponukám sa zjavne nebráni. Ktovie, v čom sa bude angažovať Harry.

zdroj: Instagram/disneyplus

Komentáre ( 0)