Manželka Willa Smitha sa verejne priznala k nevere. Mala o 21 rokov mladšieho zajačika

15. 07 2020 16:00 | nb
Will Smith s manžekou a synmi Jadeno a Treyom.
Will Smith s manžekou a synmi Jadeno a Treyom. Foto: Profimedia.sk
Manželia na premiére Willovho filmu Gemini Man, 2019
Manželia na premiére Willovho filmu Gemini Man, 2019
Will a Jada v roku 2012

Mladý raper trpel psychickými problémami, herečka mu najprv len chcela pomôcť.

Manželstvo Willa Smitha už dlhšie prechádza obrovskou skúškou. Jeho žena Jada Pinkett, s ktorou žije v odlúčení, sa vo svojej internetovej talkshow priamo pred Willom priznala, že mala pomer. Objektom jej záujmu bol spevák menom August (27), ktorý je len o pár rokov starší než ich syn Jaden. Práve vďaka synovi sa aj spoznali.

Podľa portálu Daily Mail sa Smithovci škandalóznej situácii postavili až nečakane otvorene. Jada si manžela pozvala ako hosťa svojej šou, v ktorej sa o všetkom otvorene porozprávali. Odhalila, že priateľstvo s Augustom sa začalo pred štyrmi rokmi, kedy mali s Willom veľmi náročné obdobie a boli prakticky rozídení.

Ich románik sa začal postupne, raper mal mať veľmi vážne psychické problémy. "Najprv len potreboval pomoc a ja som mu chcela pomôcť," priznáva v šou. 

TIP NA ČLÁNOK: Herečka tragicky zahynula, už sú známe výsledky pitvy. Z tohto až zamrazí

August do médií tvrdil, že Jada je jeho láska a Will ich vzťah schválil. Manželia to v šou otvorene popreli - Jada si nemusela od Willa pýtať povolenie, aby mala románik, lebo dvojica spolu už dávno nežila. "August sa zrejme snažil očistiť, aby nevyzeral ako rozvracač rodín. A ani ním nie je. Bral to tak, že to Will schválil, pretože sme sa rozišli v priateľskom duchu," objasnila herečka.

Počas rozhovoru ju Will dostával do úzkych priamymi otázkami. Musela priznať, že to nebol románik, ale vzťah a už vôbec to nebolo také ružové, akoby sa mohlo zdať. "Dosť som trpela, bola som zničená. To, ako sa tento vzťah vyvíjal, ma utvrdilo v tom, že človek nazaj nedokáže nájsť šťastie vonku, ale len v sebe," priznala Jada, ktorá už s raperom netvorí pár.

Manželia Smithovci sa zosobášili v roku 1997, krátko nato, ako sa stretli na kastingu do seriálu Fresh Prince. Práve ten Willa preslávil po celom svete. Obaja boli vždy otvorení, pokiaľ išlo o ich vzťah a neraz zdieľali pikantné detaily zo svojho súkromia. Spolu majú dve deti, syna Jadena a dcéru Willow, Will má z prvého manželstva syna Treya.

Aj napriek problémom obaja tvrdia, že sa nikdy nerozvedú. "Už nehovoríme, že sme manželia. Berieme sa vzájomne ako životní partneri a to je stav, kedy si uvedomíte, že s tým druhým človekom spolu budete prepojení do konca života," povedal Will.

Fotky Augusta a Jady nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Prvá, ktorá si to dovolila. Zamenená manželka vyhodila svokru z bytu

Komentáre ( 0)