Tak už aj ona! Herečka je v 35 rokoch prvýkrát tehotná

21. 09 2020 14:00 | dg
Ashley Tisdale je prvýkrát tehotná
Ashley Tisdale je prvýkrát tehotná Foto: Instagram/ashleytisdale

Herečka nešetrila úprimnosťou a určite sa s jej slovami stotožní mnoho žien.

Ashley Tisdale čaká bábätko! Tridsaťpäťročná americká herečka to oznámila prostredníctvom sociálnej siete, keď zverejnila spoločnú fotku s manželom Christopherom Frenchom. Dvojica sa zosobášila pred šiestimi rokmi.

Hviezda filmov High School Musical sa s fanúšikmi podelila o dva zábery. Na tom prvom sa obidvaja pozerajú smerom k brušku, na druhom sa šťastný pár usmieva jeden na druhého.

Na ďalšiu fotku sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/ashleytisdale

Ako napísala na svojom blogu, počas karantény mala dobré aj zlé dni, no je vďačná za tento dar, ktorý dostala. „Prvý trimester to vôbec nebolo jednoduché, všetci sme rozdielni a viem, že sú ľudia, ktorí sa majú o dosť horšie,“ napísala.

Herečka tiež vysvetlila, prečo čakala na to, kým sa jej rodina rozrastie a že to bola otázka, ktorú dostávala od každého, odkedy sa vydala.

„Keď som sa zasnúbila, VŠETCI (a myslím tým naozaj všetkých!) sa ma pýtali, kedy bude svadba. A keď som sa vydala, všetci mi kládli otázku, kedy budem mať deti. Ak mám byť úprimná, otravovalo ma to,“ pokračovala. „Nebola som ešte pripravená na ten krok a chcela som byť sebecká a mať celého Chrisa iba sama pre seba,“ povedala. Ako dodala, teraz, po šiestich rokoch manželstva, je ich vzťah postavený na silných základoch a tehotenstvo prišlo v pravý čas.

zdroj: Instagram/frenshe

Komentáre (0)