Otvorená vojna vojvodkýň! Meghan sa pustila do Kate

05. 03 2021 12:30 | zv
Kate a Meghan
Kate a Meghan Foto: Profimedia.sk

Obvinila nielen ju, ale aj jej „svokru a svokra“.

Kým sa princ Philip zotavuje v nemocnici po kardiologickom zákroku, médiá zaujíma úplne iná kauza. V kráľovskej rodine sa totiž strhla otvorená vojna. Hlavnými aktérkami sú vojvodkyne a na ich čele je Meghan.

TIP: Princ Philip podstúpil úspešný kardiologický zákrok

Po správe, že manželka princa Harryho mala šikanovať personál paláca, vracia Meghan tvrdý úder. Kým doteraz sa bránila slovami, že to sám Buckinghamský palác o nej šíri nepravdy, dnes sa píše, že je vo svojich vyjadreniach oveľa konkrétnejšia, uvádza DailyMail.

Podľa zdroja britského denníka z informovania médií obviňuje troch ľudí. Podľa nej posúvajú negatívne správy o jej osobe do tlače vojvodkyne Kate a Camilla a dokonca aj princ Charles.

profimedia-0372373355.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

TIP: Ďalší škandál v kráľovskej rodine: Vyšetrujú podozrenie zo šikany

Jeden z medializovaných príbehov, ktorý vrhal na Meghan a Harryho zlé svetlo, hovoril o tom, že Harry kričal na kráľovninu osobnú asistentku, návrhárku Angelu Kelly, počas incidentu, ktorý sa strhol pre Meghaninu svadobnú korunku.

profimedia-0372262430.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Ďalší taký príbeh zachytával konflikt, počas ktorého sa Kate rozplakala na skúške šiat pre družičky pred svadbou Harryho a Meghan. Podľa vojvodkyne zo Sussexu tieto informácie nemohol posunúť nikto iný ako Kate, Camilla alebo Charles.

Všetci sú zvedaví, čo ďalšie Meghan prezradí počas rozhovoru s Oprah Winfrey, ktorý sa má odvysielať už túto nedeľu. Interview sa neposunie ani napriek zdravotnému stavu princa Philipa.

Podľa ukážky, ktorú doteraz zverejnili, Meghan prezradila šokujúce informácie a divákov čaká poriadna „bomba“. Uvidíme, akú spúsť táto bomba následnej narobí v rodine a ako sa bude ďalej vyvíjať vzťah kedysi nerozlučných bratov, princa Williama a princa Harryho.

Komentáre (0)