Česká modelka zverejnila fotku s bábätkom: Musela sa jej zastať známa moderátorka

19. 03 2021 11:30 | zv
Jitka s Leah
Jitka s Leah Foto: Profimedia.sk

Niektoré komentáre ju poriadne rozčertili.

Jitka Nováčková sa po pauze od sociálnych sietí počas prvých týždňoch materstva opäť venuje nielen svojej dcérke, ale aj fanúšikom. Na Instagrame sa už čoraz častejšie objavujú nove zábery a videá, ktoré jej followerom chýbali. Najnovšie fotky však vyvolali rôzne reakcie.

TIP: Jitka s dcérkou uprostred zemetrasenia: Myslela si, že zomrú!

Česká modelka zverejnila zábery dcérky Leah, ako vtipne ukazuje prostredník počas dojčenia. Vtipné snímky okomentovala slovami, že ju tá úprimnosť zničí a že toto gesto neukázala prvýkrát. Jej fanúšikovia ju zahrnuli komentármi, v ktorých sa smiali a niektoré maminy napísali, že ich bábätka majú „rovnaký pohľad na svet“.

Potom sa však objavil názor, ktorý vyvolal vlnu rozporuplných reakcií. Jedna z komentujúcich bola pohoršená tým, že Jitka odhalila kúsoček zo svojho tela počas toho, ako sa točila a fotila pri dojčení. Tento komentár rozčertil moderátorku Zorku Hejdovú, z ktorej sa čoskoro taktiež prvýkrát stane mama.

Zdroj: Instagram/jitkanovackova

Podľa Zorky je zaujímavé, že keď Jitka nie raz zverejnila svoje fotky v plavkách alebo v oblečení s výstrihom a odhalila tak svoje prednosti oveľa viac ako týmito zábermi, to bolo v poriadku. Ak ide však o dojčenie, to už má byť tabu a nepatrí to na sociálne siete.

So Zorkou súhlasila väčšina komentujúcich, ktorí dodali, že veď okrem bábätka nie je na záberoch nič iné poriadne vidieť.

Komentáre (0)