Už sa stávkuje vo veľkom! Takto by sa mohla volať dcéra princa Harryho a Meghan

12. 05 2021 12:30 | markiza.sk
Princ Harry a Meghan Markle u Oprah
Princ Harry a Meghan Markle u Oprah Foto: profimedia.sk/CBS

V hre je hneď niekoľko mien.

Meghan Markle a princ Harry sa už čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. V rozhovore s Oprah Winfrey prezradili, že bývalá herečka nosí pod srdcom dievčatko. Narodiť by sa malo v lete.

Pred približne troma týždňami zachytili paparazzi vojvodkyňu zo Sussexu so synčekom Archiem na rukách, ako ho odprevádza do škôlky. Hoci Meghan nešpecifikovala termín pôrodu, podľa fotiek sa mnohí zhodli na tom, že by mala byť už v poslednom trimestri.

TIP: Meghan prekvapuje každým dňom. Tentoraz prišla s nečakaným vyhlásením

A tak s blížiacim sa príchodom dcérky Harryho a Meghan sa naskytla príležitosť pre stávkové spoločnosti. Podľa britskej stávkovej a hazardnej spoločnosti Ladbrokes je čoraz populárnejšie meno Philippa, píše magazín PEOPLE. To by čisto hypoteticky mohla dať dvojica na počesť Harryho starého otca, princa Philipa, ktorý zomrel 9. apríla vo veku 99 rokov. Na meno je kurz 3:1.

Ak sa rozhodnú uctiť si manžela kráľovnej Alžbety II. stredným menom, nebudú jediní. Harryho sesternice, princezná Eugenie a Zara Tindall, dali svojim novonarodeným synom stredné meno Philip ešte pred jeho smrťou.

Ďalšími TOP menami sú Diana (5:1), po Harryho zosnulej matke, princeznej Diane, a Elizabeth (10:1) po kráľovnej Alžbete II.

V hre sú aj mená ako Allegra (10:1), Alexandria (12:1), Grace (16:1), Emma (16:1), Rose (16:1), Alice (16:1) a Victoria (16:1).

Ak si myslíte, že to bude jedno zo spomenutých mien, hlasujte v ankete, ktoré by sa podľa vás hodilo dcérke Harryho a Meghan najviac.

Komentáre (0)