Meghan Markle prvýkrát od pôrodu: Fanúšikovia čakali na tento moment

05. 08 2021 15:00 | zv
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

Po dlhých týždňoch sa dočkali.

Vojvodkyňa zo Sussexu včera (4. augusta 2021) oslávila okrúhlych 40 rokov. Fanúšikovia dúfali, že sa manželka princa Harryho po dlhšom období opäť ukáže na verejnosti, prípadne svetu predstaví svoju dvojmesačnú dcérku Lilibet Dianu. Druhé zo želaní sa im nesplnilo, no Meghan svojich priaznivcoch predsa len niečím potešila. Pri príležitosti jubilea zverejnila na stránke svojej neziskovej organizácii Archewell video, v ktorom ju konečne mohli opäť vidieť.

profimedia-0625469995.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Meghan spolu s kamarátkou, hollywoodskou herečkou, Melissou McCarthy predstavili novú charitatívnu kampaň 40x40, ktorej cieľom je pomôcť ženám vrátiť sa späť do práce. Vojvodkyňa vyzvala svojich 40 vplyvných kamarátov, medzi ktorými sú umelci, aktivisti, návrhári, hudobnými či svetoví vodcovia, aby darovali 40 minút svojho času a pomohli mentorstvom podporiť ženy, ktoré sa chcú vrátiť do práce po ťažkom období pandémie, pre ktorú prišlo milióny ľudí o zamestnanie.

TIP: Meghan Markle je dvojnásobná mama! Dievčatko je na svete

Video má nielen ušľachtilú myšlienku, navyše je aj vtipné. V istom momente sa v ňom dokonca zjaví aj princ Harry, ktorý žongloval za oknom. Meghan na záberoch vyzerala šťastne, spokojne a tak obyčajne neformálne. Presne takýto život si s Harrym vysnívali.

profimedia-0625469961.jpg
 

Video prezdieľali aj jej fanúšikovia na Instagrame.

Zdroj:Instagram/archewell_hm