The Rock ukázal veľké srdce. Fanúšik takmer omdlel

26. 11 2021 10:00 | zp
The Rock prekvapil fanúšika.
The Rock prekvapil fanúšika. Foto: Instagram/TheRock

Taký vianočný darček určite nečakal.

Vianoce sú čarovným obdobím a sú medzi nami takí, ktorí na vianočný zázrak nemuseli čakať až do Štedrého dňa. Hollywoodska hviezda Dwayne Johnson alias The Rock ukázal, že pod veľkými svalmi skrýva aj veľké srdce a jedného zo svojich fanúšikov potešil nečakaným prekvapením.

The Rock sa neteší len obľube hollywoodskych režisérov, ale aj mimoriadnej priazni fanúšikov. Jeho účet na Instagrame sleduje viac ako 280 miliónov ľudí a práve s nimi sa presne mesiac pred Vianocami podelil o dojemné zábery.

Herec priblížil, že pozval do kina niekoľkých fanúšikov na špeciálne premietanie jeho nového filmu Red Notice. „Tiež som chcel urobiť niečo veľké, niečo nezabudnuteľné pre jedného z nich. Zhromaždil som čo najviac informácií o každom v publiku a nakoniec ma dojal Oscarov príbeh,“ napísal k videu na sociálnej sieti.

Dwayne dodal, že život Oscara Rodrigueza je úctyhodný. Stará sa o svoju sedemdesiatpäťročnú mamu, pracuje ako osobný tréner, je vodcom vo svojej cirkvi a okrem toho sa venuje práci so ženami, ktoré sa stali obeťami domáceho násilia. „Hrdý a skromný veterán námorníctva. Milá ľudská bytosť,“ podčiarkol The Rock.

Sledujte vo videu, čo si herec pre Oscara pripravil. Nielenže mu vzdal úctu pred celým publikom, obdaroval ho aj darom, aký sa len tak nedostáva.

Zdroj: Instagram/TheRock