Tajomstvo je vonku. Herečka viac než rok randí so známym kolegom

22. 01 2022 12:00 | nb
Blake Lively a Anna Kendrick na premiére filmu Simple Favor
Blake Lively a Anna Kendrick na premiére filmu Simple Favor Foto: Profimedia.sk
Anna Kendrick s bývalým priateľom Benom v roku 2019
Anna Kendrick a Justin Timberlake
Ben Affleck, Anna Kendrick

Dvojica vraj prežíva krásne obdobie, no nikto sa o tom nemal dozvedieť.

Hollywoodska herečka známa najmä z komédií či z Twilight ságy, Anna Kendrick, si svoje súkromie stráži. A hoci je aktívna na Instagrame, kde zverejňuje aj pohľad do súkromia, je to len zdanlivé. Pravdou je, že o jej súkromí toho fanúšikovia nikdy veľa nevedeli.

Anna je totiž už rok zadaná, no nik o tom nevedel! Tým šťastným je jej herecký kolega Bill Hader, s ktorým nakrútili v roku 2019 vianočný film. Dvojica si dlho v tichosti hrkútala, až kým portálu People o ich vzťahu povedal zdroj z ich blízkeho okolia. Tajnostiam je odteraz koniec.

TIP: Herec verejne ohovoril slávnu kolegyňu. Pracovať s ňou bolo peklo

„Stretli sa už pred rokmi, keď Anna moderovala šou Saturday Night Live a nakrútili spolu aj film. Dali sa však dokopy až po nakrúcaní. „Vzájomne sa robia veľmi, veľmi šťastnými a neustále sa spolu smejú,“ udáva zdroj. Obaja sú ľudia, ktorí si svoje súkromie prísne strážia a aj pre pandémiu to bolo jednoduchšie utajiť.

Herec Bill Hader v minulosti randil s Rachel Bilson, no vzťah vydržal len šesť mesiacov po jeho zverejnení. Dvojica sa zoznámila na nakrúcaní, pričom režisérkou filmu bola Billova exmanželka, Maggie Carey. S tou má Bill tri dcéry.

Anna od roku 2014 tvorila pár s britským filmárom Benom Richardsonom, rozišli sa po piatich rokoch. Na červenom koberci sa s ním však vo dvojici nikdy neukazovala a ani na sociálnych sieťach nenájdete fotky z ich päťročného vzťahu. Jedinými dôkazmi sú fotky, ktoré sa dostali do bulváru.

Fotky Billa Hadera, Anny Kendrick a jej exprateľa Bena nájdete v galérii.

TIP: Prvé meno novej série Let´s Dance potvrdené: Jedna z najúspešnejších Sloveniek!