Rozvod s Taťánou je už dávno za ním. Brzobohatý v spoločnosti hrdo ukazuje novú priateľku

20. 06 2022 16:00 | zp
Ondřej Gregor Brzobohatý s mamou Hanou Gregorovou.
Ondřej Gregor Brzobohatý s mamou Hanou Gregorovou. Foto: Profimedia.sk
Ondřej Gregor Brzobohatý s mamou Hanou Gregorovou.
Ondřej s priateľkou Danielou sa vrúcne zvítali s Ondřejovou mamou Hanou.
Ondřej s priateľkou Danielou sa vrúcne zvítali s Ondřejovou mamou Hanou.

Vraj si rozumie aj s jeho mamou Hanou.

Nie je to tak dávno, čo sa fanúšikovia dozvedeli, že cesty jedného z najkrajších párov česko-slovenského šoubiznisu sa rozchádzajú. Manželia Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý boli dlhé roky obrazom dokonalého páru, no tejto ilúzie sa ich priaznivci vzdali veľmi rýchlo po tom, ako začala dvojica po rozvode ukazovať prstom jeden na druhého.

Spúšťačom prepierania súkromia na verejnosti boli fotografie Brzobohatého s tanečníčkou Zuzanou Pilnou, ktoré sa objavili v médiách v čase, keď ešte dvojica nebola oficálne rozvedená. Na snímky veľmi rýchlo zareagovala najkrajšia žena sveta, keď sa fanúšikom vyznala, že manželstvo s Ondřejom bolo plné klamstiev a talentovaný hudobník ju už nejaký čas údajne podvádzal s moderátorkou Danielou Písařovicovou. Brzobohatý, samozrejme, všetko poprel.

TIP: Pocta pre Karla Gotta. Jeho dcéra s Darou Rolins rozplakali tisícky ľudí

Tak či onak, vzťah s Písařovicovou hudobník neskôr zoficiálnil a dvojica dnes spolu tvorí spokojný pár. A dokonca sa zdá, že v rodine zaujala úspešne miesto po Taťáne. Písařovicová a Brzobohatý sa spolu nedávno objavili na premiére muzikálu Slunce, seno, jahody v Prahe, kde nechýbala ani jeho mama Hana Gregorová. Dámy si venovali široké úsmevy, objatie a hodnú chvíľu strávili v rozhovore.

Gregorová bývala známa kritickými poznámkami na priateľky svojho syna. Podľa fotografií z premiéry sa však zdá, že tentoraz výber syna schvaľuje a s Danielou si majú čo povedať.

Fotografie trojice nájdete v galérii.