Desaťročný syn Bena Afflecka narazil do auta, za volant ho pustil herec

27. 06 2022 10:50 | zp
Ben Affleck objíma syna Samuela krátko po incidente.
Ben Affleck objíma syna Samuela krátko po incidente. Foto: Profimedia.sk
Ben Affleck objíma syna Samuela krátko po incidente. Vedľa nich stojí Jennifer Lopez.
Herec po náraze kontroluje obe autá.
Affleck v diskusii so zamestnancom autosalónu.

Pri nehoda bola aj Jennifer Lopez.

Desaťročný syn hollywoodskeho herca Bena Afflecka sa postaral o nepríjemný moment pre svojho otca aj jeho staronovú priateľku Jennifer Lopez. Počas spoločného výletu do luxusného autosalónu v Los Angeles narazil jasnožltým Lamborghini do bieleho BMW zaparkovaného len kúsok za ním.

Trojica si spolu užívala slnečný deň a v predajni prezerala luxusné vozidlá, keď Affleck dovolil Samuelovi sadnúť si za volant žltého Lamborghini, ktoré sa prenajíma za 1 475 dolárov na deň, zatiaľ čo motor stále bežal. Chlapec chvíľu nato zaradil spiatočku a auto sa mierne posunulo, pričom narazilo do za ním stojaceho vozidla.

TIP: Hviezda O. C. California dnes. Po idole tínedžeriek niet stopy

Herec stál v čase kontaktu pri otvorených dverách vodiča a latinsko-americká speváčka sedela na zadnom sedadle. Herec aj syn Samuel ihneď skontrolovali zadnú časť auta a Affleck následne syna upokojoval objatím.

Affleckov zástupca aj zamestnanec predajne potvrdili, že pri incidente nedošlo k poškodeniu ani jedného vozidla. „Všetci boli v poriadku! Vyzerali byť spokojní a pokračovali v prehliadaní,“ vyjadril sa pre New York Post pracovník. Aj po nehode by podľa neho autosalón s radosťou privítal hviezdy späť. „Affleck miluje autá. Dúfam, že prídu znova,“ dodal.

Ďalšie fotografie z incidentu nájdete vo fotogalérii.