Veľmi tenký ľad! Herečka si podala mužov, ktorým to dole nefunguje

30. 06 2022 16:00 | zp
Herečka Bette Midler.
Herečka Bette Midler. Foto: Profimedia.sk

Súhlasíte s ňou?

Herečka, ktorá zahviezdila vo filmoch ako Klub odložených žien či Hókus pókus, si vyslúžila nadšené reakcie priaznivcov za svoj komentár na kontroverzné rozhodnutie Najvyššieho súdu USA. Ten pred niekoľkými dňami zrušil prelomové rozhodnutie v prípade známom ako „Roeová verzus Wade“ z roku 1973, ktoré zakotvovalo federálne právo žien na interrupciu.

TIP: Jon Bon Jovi predal svoj newyorský byt. Bol by to home office iný

Proti konaniu sa okamžite zdvihla vlna odporu, pričom svoj nesúhlas začali verejne vyjadrovať aj mnohé známe osobnosti. Po Pink, Halle Berry, Billie Eilish, Viole Davis, Taylor Swift, Kerry Washington či Meadow Walker (dcéra zosnulého Paula Walkera, pozn. red.) sa k téme vyjadrila aj hviezdna herečka Bette Midler. A nebola by to ona, keby jej reakcia, i keď ide o vážnu tému, nedvíhala fanúšikom kútiky úst.

Keď ženám, prečo by sa nemohlo niečo zakázať aj mužom? Tak to vidí Midler a presne vie aj to, čo by to malo byť. „Je načase zakázať Viagru. Pretože, ak je tehotenstvo ‚Božou vôľou‘, potom aj tvoj ochabnutý v**k,“ napísala na sociálnej sieti a v priebehu pár sekúnd si vyslúžila vyše štvrť milióna pozitívnych reakcií. Herečka je známa svojou priamosťou a nesklamala ani tentoraz.