Speváčka tajne pripravuje svadbu! Prsteň nosí len doma

01. 07 2022 12:00 | zp
Taylor Swift a Joe Alwyn v mori
Taylor Swift a Joe Alwyn v mori Foto: Profimedia.sk
Taylor Swift a Joe Alwyn na jednom z mála spoločných záberov.
Taylor Swift a Joe Alwyn na jednom z mála spoločných záberov.
Taylor Swift a Joe Alwyn v mori

Tajomstvo sa jej podarilo udržať mesiace.

Slávna speváčka prežíva v súkromí jedno z najkrajších období svojho života a úspešne sa jej darí nechávať si nádherné okamihy len pre seba. Hviezdna Taylor Swift je už niekoľko mesiacov zasnúbená s britským hercom Joem Alwynom a doteraz o tom vedeli len ich najbližší.

„Taylor a Joe sú neuveriteľne šťastní a veľmi veľmi zamilovaní. Vlastne už niekoľko mesiacov sú zasnúbení, ale povedali to len svojmu najbližšiemu okruhu blízkych – v podstate najbližšej rodine a veľmi starým priateľom. Všetci tiež sľúbili, že budú mlčať,“ uviedol blízky priateľ Alwyna pre britský denník The Sun.

TIP: Veľmi tenký ľad! Herečka si podala mužov, ktorým to dole nefunguje

Speváčka nedala fanúšikom žiadnu šancu, aby jej tajomstvo odhalili. Na verejnosti totiž vyzeralo všetko ako po starom. „Taylor má krásny prsteň, ale nosí ho len, keď je doma, za zatvorenými dverami. Ešte raz, len hŕstka ľudí vie detaily o svadbe, Taylor dokonca o zásnubách nepovedala niektorým ľuďom z jej tímu,“ doplnil zdroj denníka.

Bližšie detaily o svadbe zdroj neprezradil, slávna dvojica zatiaľ ani oficiálne zásnuby nepotvrdila a nie je isté, či sa na to vôbec chystá. Swift a Alwyn spolu tvoria pár už päť rokov.