Prehovorila žena, ktorej Anne Heche († 53) zničila dom. Toto by ste z jej úst nečakali

15. 08 2022 11:30 | markiza.sk
Prehovorila žena, ktorej Anne Heche zničila autom dom.
Prehovorila žena, ktorej Anne Heche zničila autom dom. Foto: Profimedia.sk

Mnohí by očakávali, že bude vytočená do nepríčetnosti.

Anne Heche odpojili od prístrojov po tom, čo utrpela vážne anoxické poranenie mozgu. Bola v kóme v kritickom stave. Deň predtým sa vyjadril zástupca americkej herečky s tým, že sa „neočakáva, že to prežije“. Jej najbližší sa s ňou už zároveň lúčili.

Anne, ktorá sa stala známou v 90. rokoch vďaka filmom ako Šesť dní, sedem nocí; Krycie meno Donnie Brasco či Tajomstvo minulého leta, spôsobila 5. augusta vážnu dopravnú nehodu, keď svojím autom narazila do domu, to v momente zachvátili plamene a z vraku ju museli vyslobodiť hasiči. Losangelskému hasičskému zboru s 59 hasičmi trvalo 65 minút, kým uhasili plamene, keďže zasiahli aj dom, do ktorého Anne narazila.

Lynne Mishele, žena, ktorej dom bol zničený, prehovorila k samotnému incidentu prostredníctvom videa na sociálnej sieti. Mnohí by očakávali, že bude vytočená do nepríčetnosti, je to však úplne inak.

Zo svojho podnikateľského účtu sa všetkým prihovorila a celú situáciu nazvala „zničujúcou“. Herečkiným blízkym vyjadrila úprimnú sústrasť a „hlavne jej deťom“.

„Utrpeli obrovskú stratu a moje srdce je s nimi,“ povedala. „Táto celá situácia je tragická a naozaj nemám slov. Všetkým, ktorých sa to týka, posielam lásku“ uzavrela.

 zdroj: Instagram/creativeorganization