Meghan ostro sledovali aj počas pohrebu: Detaily, ktoré vám unikli

20. 09 2022 13:45 | tlačová správa, markiza.sk
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

Odborníci rozoberali momenty, ktoré si všímali počas poslednej rozlúčky s kráľovnou Alžbetou II.

Televízia Markíza v pondelok odvysielala najdlhší priamy prenos vo svojej viac než 26-ročnej histórii – mimoriadnu reláciu s názvom Rozlúčka s Alžbetou II., ktorá bez akéhokoľvek prerušenia trvala od 11.00 do 16.49 h, čiže bezmála šesť hodín. Markíza bola zároveň na slovenskom televíznom trhu počas udalosti, ktorú pozorne sledoval celý svet, jednoznačnou prvou diváckou voľbou.

TIP: Pohreb plný emócií: Alžbeta II. už bude s Philipom navždy odpočívať v pokoji

Divákov celým prenosom sprevádzala moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová. V štúdiu privítala zaujímavých hostí - odborníčku na britskú kráľovskú rodinu Katarínu Strýčkovú a Branislava Kováčika, dekana na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Priamo v Londýne dianie monitorovala aj vyslaná redaktorka Ivana Miklánková, ktorá pripravila množstvo exkluzívnych reportáží a živých vstupov.

Pozrite si poslednú rozlúčku s kráľovnou ešte raz a vďaka komentovaniu našich hostí sa dozviete nové zaujímavosti, ktoré ste doteraz o kráľovskej rodine nevedeli. V štúdiu sa tiež rozoberali vzťahy a nevynechali ani krízu medzi Harrym, Meghan a zvyškom rodiny.

Rozlúčku s Alžbetou II. si môžete pozrieť vo videu nižšie: