Meghan vraj urobila veľký ťah v kráľovskej rodine: Chcelo to poriadnu odvahu

21. 09 2022 10:45 | zv
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

Celý svet čaká, čo sa s ňou a jej manželom bude v rámci kráľovskej rodiny diať.

Vojvodkyňa zo Sussexu údajne požiadala o osobné stretnutie s kráľom Karolom III., informovali viaceré zahraničné médiá. Podľa reportéra Neila Seana, ktorý sa objavil na NBC News, chce manželka princa Harryho „vyčistiť vzduch“.

TIP: Meghan ostro sledovali aj počas pohrebu: Detaily, ktoré vám unikli

Veľmi dobrý zdroj mu podľa jeho slov povedal, že žiadosť o stretnutie podala oficiálnou písomnou formou. „Teraz by chcela (predtým, ako sa vrátia do Kalifornie) mať osobnú audienciu s kráľom Karolom III.,“ vyjadril sa Sean vo videu zverejnenom na YouTube.


Mnohí obdivujú Meghanine sebavedomie a guráž, pretože na takúto žiadosť, ak zoberieme do úvahy všetky okolnosti, ktoré rodinu za posledné obdobie postretli, musela nabrať odvahu. Podľa zdroja chce bývalá herečka osobne objasniť všetky krivdy, ktoré cítia a vysvetliť niektoré kroky, ktoré s manželom podnikli v priebehu posledných dvoch rokov.

TIP: Najdojemnejšie momenty pohrebu kráľovnej: Zlomili aj najsilnejších

Reportér však dodal, že nemá tušenie, čo bude nasledovať a či sa reálne aj stretnú. Podľa zverejnených informácií odišiel Karol III. spolu s manželkou Camillou do Škótska, kde chcú po náročných dňoch v tichosti a súkromí žialiť za zosnulou kráľovnou Alžbetou II., ktorú v pondelok pred zrakmi miliónov ľudí pochovali.

Rozlúčku s Alžbetou II. si môžete pozrieť vo videu nižšie: