• Lifestyle
  • „Nahé nechty“ získavajú na popularite: Vyčarujete si ich rýchlo a jednoducho

„Nahé nechty“ získavajú na popularite: Vyčarujete si ich rýchlo a jednoducho

„Nahé nechty“ získavajú na popularite: Vyčarujete si ich rýchlo a jednoducho

Vďaka nim budete vždy upravená.

Na svoje si prídu milovníčky minimalizmu a prirodzeného vzhľadu. Ak uprednostňujete manikúru nenáročnú na údržbu a samotný proces, práve pre vás je stvorený čoraz viac populárny trend „nahých nechtov“. Je na nich niečo nepopierateľne šik. Ak si cielene nelakujete nechty do farieb, môžete vyžarovať sebadôveru a eleganciu.

Milovníčkou naturálnych nechtov Sarah Jessicu Parker, a jej najznámejšiu seriálová postava Carrie Bradshaw, sa doslova vyhýbala lakovaniu nechtov. Pre magazín Glamour vysvetlila, že Carrie by pravdepodobne považovala manikúru po A za zbytočnú, pretože bola vždy neporiadna, a po B, bola prekážkou na rýchlej ceste k spísaniu jej myšlienok.

Carrie Bradshaw
Carrie Bradshaw si nikdy nelakovala nechty.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Rovnako pri výbere manikúry postupujú aj mnohé členky z kráľovskej rodiny, ako napríklad princezná Kate, ako aj vysoko uznávané tváre z módneho sveta. Hrdou nositeľkou „nahých nechtov“ je napríklad Stella McCartney či modelka Karlie Kloss.

Karlie Kloss
Karlie Kloss nechala vyniknúť šperky pri nežnej manikúre.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Princíp tejto manikúry spočíva v tom, aby boli nechty upravené a buď nežne nalakované priehľadným či telovým lakom, alebo nenalakované vôbec. Poslúžiť vám môže aj japonská manikúra, ktorá nechty preleští a zároveň spevní aj vyživí. Výhodou je, že starostlivosť o tento typ manikúry je oveľa jednoduchší. Udržujte v kondícii nechtové lôžko, ktoré si môžete ošetriť pred spaním vyživujúcim olejčekom a nezanedbajte ani tvar nechtu, a občas ho upravte pilníkom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Roberts (@emmaroberts)

Zaručujeme, že si manikúru obľúbite a bude sa hodiť každému na každú príležitosť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Townhouse (@mytownhouseuk)

Najnovšie videá