• Lifestyle
  • Teniskové trendy na rok 2024: Biele tenisky vystriedajú hravé modely

Teniskové trendy na rok 2024: Biele tenisky vystriedajú hravé modely

Vneste do outfitu farby teniskami.

Kreativite sa v móde medze nekladú. Preto si aj športové tenisky čoraz viac vydobyli svoje stále miesto v outfitoch na bežné nosenie. Príjemným bonusom je ich komfort, ktorý dodá vášmu kroku. Na výber máte z množstva modelov, ktoré budú najviac vyhovovať vášmu štýlu.

Toto sú horúce teniskové hity, ktoré budú dominovať najbližším módnym sezónam.

Slnečná žiara

Pridajte jednu naozaj výraznú farbu a vytvorte aj v minimalistickom outfite pútavý farebný akcent. Žltá farba evokuje optimizmus a pripomína slnečné lúče. Preto sa vám budú žiarivé tenisky hodiť do jarných či jesenných outfitov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Williams (@lucywilliams02)

Výrazná turistka

Vyrazte do ulíc v pohodlných teniskách, ktoré by ste si obuli primárne do prírody. Trend turistických tenisiek minulý rok preslávila Rihanna počas vystúpenia na Super Bowle.  Postupne sa čoraz viac dostali do povedomia a módni nadšenci predpovedajú, že práve tento trend bude najbližší rok čoraz viac výraznejší. Dolaďte ich pokojne k športovým outfitom, ale aj elegantnejším kúskom, ktorým dodajú farebný kontrast.

tenisky
Emily Ratajkowski nedá na tenisky dopustiť.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Retro nádych

Tenisky ako po otcovi s jemným retro nádychom sú veľkým hitom a prekvapia vás, že sa hodia naozaj ku všetkému. A to v každom veku. Ich masívnejší strih bude v outfite dominovať a ak máte plnšie krivky, dodajú vašej postave aj siluetu. Praktické budú k širokým nohaviciam a jemne ich pozdvihnú. Ukážu vo výraznej farbe, ktorá bude pri chôdzi vynikať.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Grece Ghanem (@greceghanem)

Štýlová bežkyňa

Keď sme už pri športovej tematike, za spomenutie stoja aj bežecké tenisky. Tie sú stálicou už niekoľko sezón a určite ich nevynechajte v kombinovaní outfitov ani tento rok. Pestrejšie farby či zaujímavé motívy v outfite rafinovane ukážu. Podčiarknite ich farebnosť aj pestrými ponožkami, ktoré môžete nechať zažiariť pri sukni či šatách.

tenisky
V street style sú tenisky obľúbeným prvkom.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Farebné kontrasty

Jar aj leto si vyslovene žiadajú pestrú dávku farieb. Odvážte na naozaj kontrastné a dominantné farebné kombinácie, ktoré v sebe mixujú niekoľko odtieňov. Práve na teniskách to bude vyzerať skvele. Následne už môžete kombinovať ďalšie farebné kúsky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Bailey McWhinnie (@baileymcwhinnie)

Najnovšie videá