• Lifestyle
  • Zendaya promuje ďalší film: Ukázala outfity, aké ste ešte nevideli

Zendaya promuje ďalší film: Ukázala outfity, aké ste ešte nevideli

Tentokrát sa svojimi kreáciami preniesla do športového sveta.

Jedna z vecí, ktorú Zendaya vždy dokáže majstrovsky, je vytvoriť nezabudnuteľný módny moment z červeného koberca. Začiatkom roka 2024 sme mohli vidieť 27-ročnú herečku v tematických outfitoch s futuristickým nádychom od svetových dizajnérov, v ktorých promovala film Duna: Časť druhá.

Od sci-fi sa najnovšie preniesla do športového sveta. V najnovšom filme si Zendaya zahrá tenisovú hviezdu menom Tashi v pripravovanom filme Lucu Guadagnina Challengers. Prirodzene, keď sa rozbehlo novinárske turné k filmu, Zendaya a jej stylista Law Roach sa nechali inšpirovať tenisovým svetom. Tenisová móda v podobe skladaných sukní či lesklých tenisových náramkov sa v posledných rokoch stala horúcim módnym trendom. To Zendayi len hralo do karát, keďže pri promovaní filmu má vždy záľubu v tematickom obliekaní podľa svojich projektov. Na aktuálne turné jej stylista pripravil komplet nový šatník, ktorý v sebe ukrýva to najlepšie z tenisového sveta.

Pozrite si, ktoré outfity všetkým vyrazili dych. Stojí za nimi množstvo módnej, ale aj marketingovej kreativity.

Tematické motívy

Promo turné odštartovala herečka vo veľkom v Sydney. Vybrala si ikonickú tenisovú značku Lacoste a jej hlavná dizajnérka Pelagia Kolotouros jej vytvorila outfit inšpirovaný ich kolekciou na jeseň/zimu 2024 s názvom „Víťazstvo roku 1927“. Outfitu dominoval športový top a priehľadná sukňa, ktorá štruktúrou pripomínala tenisovú sieť.

Neskôr večer zažiarila v dlhej trblietavej róbe z dielne módneho domu Loewe. Na mieru ju Zendayi pripravil dizajnér Jonathan Anderson, ktorý je aj autorom kostýmov promovaného filmu. Šaty zdobila silueta postavy tenistu, rakety a tenisovej loptičky a zelená farba šiat pripomínala trávový tenisový kurt , na akom sa hrá napríklad Wimbledone.

Absolútnym ošiaľom sa stali aj elegantné lodičky tiež z dielne Loewe, v ktorých sa objavila včera na tlačovke v talianskom Ríme. K trblietavým šatám v tenisovom štýle si obula biele lodičky, ktoré mali na podpätku doslova napichnuté tenisové loptičky.

Módny dom Loewe je známy tým, že do svojich kreácii často zapojí aj predmety z bežného života a prevtelí ich do módneho kúsku. A práve pri topánkach sme tak mohli vidieť podpätok pripomínajúci balón, kvet či mydlo. Tematické tenisové loptičky preto boli skvele uhraté eso.

Z archívu

Stylista Law Roach sa neustále držal tematickej linky tenisu aj pri ostatných lookoch. Dominovala preto zelená farba a využil aj svoje kontakty s módnymi domami, aby pre Zandayu siahli do archívu. Zažiarila v lesklom sete z jarnej kolekcie Louis Vuitton z roku 1999, ktorú navrhol Marc Jacobs. Law Roach ho objavil vo vintage obchode v Paríži.

Retro nádych vyčaroval Law Roach kabátom tiež z dielne Louis Vuitton a pochádza z kolekcie jar/leto 2013. Doplnil ho jemnými šperkami Bulgari a nádych 60. rokov dodala aj biela čelenka vo vlasoch.

Ďalšie nápadité outfity v podaní Zendayi si pozrite vo fotogalérii.

Galéria

Najnovšie videá