Biele srdce na modrom pozadí. Zaregistrovali ste ho aj vy?

Biele srdce na modrom pozadí. Zaregistrovali ste ho aj vy?

Tento symbol odkazuje na Nadáciu Televízie Markíza s modrým srdcom zameranú na pomoc pre tých najmenších a najzraniteľnejších z nás, ktorými sú deti.

Vďaka našim charitatívnym aktivitám a ambasádorom pomáhame deťom a mládeži, snažíme sa podporiť ich vzdelávanie či rozvíjanie mladých talentov.

Symbol bieleho srdca na modrom pozadí nás bude sprevádzať celým tohtoročným Dňom s Nadáciou Markíza, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 7. 12. 2023.

Témou už 10. ročníka tohto projektu je detské duševné zdravie s cieľom zlepšiť dostupnosť psychologickej pomoci pre všetky deti. Tento rok preto venujeme celý výťažok Detskému a adolescentnému oddeleniu Psychiatrickej kliniky JLF UK a Univerzitnej Nemocnice Martin na vybudovanie Detského denného psychiatrického stacionára.

Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu môžete aj vy. Od teraz až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky:

SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár:

https://www.markiza.sk/nadacia/chcem-pomoct

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu.

Spoločne dokážeme viac!