Ako dnes funguje denný psychiatrický stacionár, ktorý sme pomohli vybudovať?

Ako dnes funguje denný psychiatrický stacionár, ktorý sme pomohli vybudovať?

Pred dvoma rokmi sme spoločnými silami vyzbierali 90 000€.

Blíži sa Deň s Nadáciou Markíza, ktorý sa bude konať 7. decembra. Tento rok sa opäť zameriame na deti, ktoré bojujú s rôznymi duševnými trápeniami. Je to už dva roky, čo sme spoločne dokázali vyzbierať neuveriteľnú sumu 90,000€, ktorá sa použila na vybudovanie denného psychiatrického stacionára pre deti v Bratislave.

Naša pomoc však nekončí. Tentokrát sa snažíme smerovať našu pozornosť a podporu do Martina, kde plánujeme vybudovať detský denný stacionár na psychiatrickej klinike. Aj vy, naši diváci, môžete byť súčasťou tohto úžasného úsilia a prispieť k vytvoreniu miesta, kde deti nájdu odbornú starostlivosť a podporu.

Dnes sme sa v Teleráne podrobnejšie rozprávali o fungovaní stacionára a jeho vplyve na deti. O jeho úspechoch sme sa dozvedeli od MUDr. Ivany Fusekovej, odbornej garantky psychiatrického stacionára z Kliniky detskej psychiatrie LK UK a NÚDCH. Diskutovali sme aj o nadchádzajúcom Dni s Nadáciou Markíza s Michalom Borcom, členom Správnej rady Nadácie.

Ako môžete pomôcť?

Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu aj vy. Od teraz až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky:

SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu. Spoločne dokážeme viac!