Alica a Jano z Mamy na prenájom: Porozprávali o natáčaní scén zdôrazňujúcich duševné zdravie

Alica a Jano z Mamy na prenájom: Porozprávali o natáčaní scén zdôrazňujúcich duševné zdravie

Téma detského duševného zdravia, ktorá sa nedávno objavila v markizáckom televíznom seriáli Mama na prenájom.

Piatkové Teleráno privítalo hercov Manuelu Justovú a Mateja Landla, ktorí sú súčasťou tejto dejovej linky a zdieľali svoje pohľady na natáčanie scén zdôrazňujúcich duševné zdravie.

Manuela Justová a Matej Landl dovolili nahliadnuť do sveta svojej práce na seriáli, približujúc divákom, čo zažívajú pri natáčaní scén týkajúcich sa duševného zdravia. Obe postavy, ktoré vytvárajú, sa zaoberajú problematikou, ktorá je dnes čoraz aktuálnejšia a dôležitejšia. Herci zdôraznili, že pri príprave na tieto scény si musia uvedomiť vážnosť témy a snažiť sa správne preniesť jej dôležitosť divákom. V rozhovore sa herci podelili aj o svoje skúsenosti so splynutím s ich postavami v týchto citlivých scénach.

Okrem toho sme sa dozvedeli, že aj mladí herci dbajú o svoje vlastné duševné zdravie. Odhalili svoje osobné stratégie na udržanie rovnováhy medzi pracovným harmonogramom a osobným životom.

Téma detského duševného zdravia, zdôraznená aj prostredníctvom seriálu Mama na prenájom, poukazuje na potrebu verejného povedomia o tejto téme a dôležitosť podpory v oblasti duševného zdravia u mladých ľudí.

Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu môžete aj vy. Až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár: https://www.markiza.sk/nadacia/chcem-pomoct

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu.