Markizáci sa spojili a behom pomôžu dobrej veci

V Teleráne sme dnes predstavili novú iniciatívu markizákov, ktorá spája kolegov nielen v aktívnom životnom štýle, ale aj v dobrej veci. Markizácka bežecká komunita s heslom “Každý kilometer sa počíta pre Nadáciu Markíza” má za cieľ podporiť činnosť nadácie, šíriť povedomie o potrebe riešenia detského duševného zdravia a v neposlednom rade, prispieť k tejto téme spojením našich síl. Zbieranie prvých kilometrov vo firemných farbách začne na najstaršom bežeckom podujatí na Slovensku – Národnom behu Devín – Bratislava, ktorého 76. ročník sa uskutoční v nedeľu 14. apríla 2024.

V duchu hesla “Každý kilometer sa počíta” budeme počas roka sčítavať všetky odbehnuté kilometre za každého jedného bežca na vybraných bežeckých podujatiach. Na konci roka, počas už tradičného Dňa s Nadáciou Markíza, kilometre zo všetkých absolvovaných pretekov zrátame. Výsledný počet km premeníme na eurá, kde 1km = 1 euro a celú sumu pripíšeme na konto Nadácie Markíza.

Viac informácií k Národnému behu Devín-Bratislava a k bežeckej iniciatíve markizákov sa dozviete v rozhovore s Romanom Hanzelom a Miroslavom Chmelárom za organizátorov behu zo STARZu a s Dankou Šinkovou z Nadácie Markíza spolu s Miškou Konopáskovou z HR teamu Markíza-Slovakia.

View this post on Instagram

A post shared by Teleráno (@telerano)